Esiet sveicināti jaunajā GLOBUSS e-veikalā!
1001 Guru. Miks Ozoliņš
1001 Guru. Miks Ozoliņš

1001 Guru. Miks Ozoliņš

€19.95

Jaunajā grāmatā Miks Ozoliņš pilnīgi atklāti analizē dzīvē pieredzēto. Tajā tiek aprakstītas gan romantiskās attiecības un vienas nakts sakari, gan attiecības ar vecākiem un draugiem, pacēlumi, kritumi un tiem sekojošie jaunie pacēlumi.

  • Autors: Miks Ozoliņš
  • Ražotājs: Raka
  • Valoda: Latviešu
  • ISBN kods: 9789984464602
  • Vāku tips: Mīkstie vāki
  • Izdošanas gads:2022
  • Lpp.:118

Prece pieejama noliktavā!

Prece ir mūsu noliktavā un pieejama Jūsu pasūtījumam.

Dalies sociālajos tīklos:

Produkta apraksts

“1001 Guru ir par patiesākajiem un labākajiem skolotājiem dzīvē,” stāsta autors. “Uzskatu, ka jebkurš cilvēks, kurš atstāj dzīvē kādu nozīmīgu emociju buķeti vai notikumu virkni neatkarīgi no pazīšanās laika, ir kā skolotājs. Bērni vecākiem un vecāki bērniem, vīri sievām un otrādi. Tas attiecas arī uz “neizdevušos” romantisko attiecību dalībniekiem...

Ir ļoti grūti, kad kāds no cilvēkiem, ar ko saikne ir bijusi īpaši spēcīga, tavu dzīvi pamet, pārtraucot attiecības vai aizejot aizsaulē. Taču tad, kad tu spēj izrauties no smago emociju apātijas un paraudzīties uz šīm “nokalpojušajām” vai “sevi un otru piepildījušām” attiecībām no malas, ir iespējams saprast, kādu mācību no konkrētā cilvēka uzturēšanās dzīvē bija iespēja gūt. Vēlos būt pateicīgs visiem dzīvē sastaptajiem ļaudīm un izdzīvotajiem notikumiem.”

Grāmata 1001 Guru ir milzīga pateicība visiem sastaptajiem cilvēkiem neatkarīgi no savstarpējā naida, iekāres vai mīlestības. Mūsdienās daudzi meklē skolotājus atšķirīgās reliģijās un dažādās valstīs, bet saskatīt guru savā blakus esošajā cilvēkā vai notikumā, kurā esam iesaistīti, var ne katrs.

Līdzīgas preces Līdzīgas preces

Ieskaties, varbūt noder
Manas iespējas. Māris Verpakovskis
Linda Apse

Manas iespējas. Māris Verpakovskis

€27.95
Sieviete, kurai ir plāns
Meja Maska

Sieviete, kurai ir plāns

€20.95
Stāstnieks
Deivs Grols

Stāstnieks

€20.95
Pa mīlestības ceļu
Františeks Kožīks

Pa mīlestības ceļu

€19.95

Kāds nesen iegādājās Kāds nesen iegādājās

Šīs preces ir pamanījuši citi e-veikala apmeklētāji

Neatradi to, ko meklēji? Palīdzēsim!

Sazināties