Esiet sveicināti jaunajā GLOBUSS e-veikalā!
Help, The
Help, The

Help, The

€9.90

Trīs parastas sievietes grasās spert vienu neparastu soli.

Divdesmit divus gadus vecā Skeetera pēc Ole Misas absolvēšanas tikko atgriezās mājās. Viņai, iespējams, ir grāds, bet ir 1962. gads, Misisipi un viņa māte nebūs laimīga, kamēr Skeetera pirkstā nebūs gredzens. Skeetere parasti guva mierinājumu ar savu mīļoto kalponi Konstantīnu, sievieti, kura viņu uzaudzināja, bet Konstantīns ir pazudis, un neviens Skeeteram neteiks, kur viņa ir devusies.

Aibileena ir melnā kalpone, gudra, karaliska sieviete viņas septiņpadsmitais baltais bērns. Viņas iekšienē kaut kas ir mainījies pēc viņas dēla zaudēšanas, kurš nomira, kamēr viņa priekšnieki paskatījās uz citu pusi. Viņa ir veltīta mazajai meitenei, kuru viņa pieskata, lai gan zina, ka abu sirdis var būt salauztas.

Minija, Aibileenas labākā draudzene, ir maza auguma, resna un, iespējams, drosmīgākā sieviete Misisipi. Viņa var gatavot ēdienu kā neviena bizness, bet viņa nevar iebilst pret mēli, tāpēc viņa ir zaudējusi vēl vienu darbu. Minija beidzot atrod darbu, lai strādātu pie kāda, kas pilsētā ir pārāk jauns, lai zinātu viņas reputāciju. Bet viņas jaunajam priekšniekam ir savi noslēpumi.

Šķiet, ka šīs sievietes savā starpā ir tik atšķirīgas, ka tās tomēr sapulcēsies slepenā projektā, kas viņus visus apdraudēs. Un kāpēc? Tāpēc, ka viņi noslāpē līnijās, kas nosaka viņu pilsētu un laiku. Un dažkārt tiek likts šķērsot robežas.

Katrīna Stoketa pilnās balsīs rada trīs neparastas sievietes, kuru apņēmība uzsākt savu kustību uz visiem laikiem maina pilsētu un to, kā sievietes-mātes, meitas, aprūpētāji, draugi - skatieties viens uz otru. Dziļi aizkustinošs romāns, kas piepildīts ar smeldzību, humoru un cerību, „Palīdzība” ir mūžīgs un universāls stāsts par līnijām, kuras mēs ievērojam, un par tām, kuras mēs neievērojam.

  • Autors: Kathryn Stockett
  • Ražotājs: Penguin Books Ltd
  • Valoda: Angļu valoda
  • ISBN kods: 9780241956533
  • Vāku tips: Mīkstie vāki
  • Izdošanas gads:2011
  • Lpp.:464

Šīs preces nav noliktavā

Atstājiet savu e-pastu un Jūs saņemsiet ziņu, tiklīdz tā atkal būs pieejama!

Dalies sociālajos tīklos:

Līdzīgas preces Līdzīgas preces

Ieskaties, varbūt noder
Space Band
Tom Fletcher

Space Band

€11.50
The Atlas Paradox
Olivie Blake

The Atlas Paradox

€15.90
The Lost Chronicle : 2004-2009
Polarbear

The Lost Chronicle : 2004-2009

€14.90

Kāds nesen iegādājās Kāds nesen iegādājās

Šīs preces ir pamanījuši citi e-veikala apmeklētāji
Aculiecinieka stāsts
Jānis Zanders

Aculiecinieka stāsts

€18.95
24 labie darbi
Jennija Fāgelunda

24 labie darbi

€17.95 €5.95
Ričijs Rū un draugi

Ričijs Rū un draugi

€14.95

Neatradi to, ko meklēji? Palīdzēsim!

Sazināties