Esiet sveicināti jaunajā GLOBUSS e-veikalā!
Start Your Engines : My Unstoppable CrossFit Journey
Start Your Engines : My Unstoppable CrossFit Journey

Start Your Engines : My Unstoppable CrossFit Journey

€10.53 €7.90

Ietver ATJAUNINĀTo NODAĻu 2020. GADA SEZONĀ. Jūs nedabonat bicepsus kā Brigsai, padodoties, kad viss kļūst grūti. CrossFit superzvaigzne Sems Brigss, pazīstama arī kā “The Engine”, ir īsta sporta varone, un viņas izturības līmenis ir nepārspējams spēlē.. Šis ir stāsts par to, kā viņa nokļuva virsotnē un cīnījās ar visu, lai paliktu tur.

Sema memuāri aptver visu stāstu, sākot ar to, ka viņš bērnībā tika izmests no baleta nodarbībām, bet tika pieņemts zēnu sporta komandās, līdz pat desmit gadus strādāja par ugunsdzēsēju Rietumjorkšīrā, katru dienu risinot bīstamas un adrenalīna izraisītas situācijas. Samu stāsta par to, kas bija vajadzīgs, lai kļūtu par čempionu tikai trīs gadus vēlāk un pēc gada ar salauztu ceļa skriemeli. Neskatoties uz daudzajām neveiksmēm un novājinošajām traumām, kas viņu ir skārušas turpmākajos gados, kad lielākā daļa citu sportistu būtu iemetuši dvieli, Sema ir cīnījusies un turpina cīnīties, lai būtu vislabākā, kāda vien var būt.

Start Your Engines ir stāsts par to, kā, apvienojot smiltis, apmācību un satrauktu motivāciju, nekad nav par vēlu sasniegt savus sapņus.

  • Autors: Sam Briggs2021
  • Ražotājs: Ebury Publishing
  • Valoda: Angļu valoda
  • ISBN kods: 9781529105919
  • Vāku tips: Mīkstie vāki
  • Izdošanas gads:2021
  • Lpp.:336

Prece pieejama noliktavā!

Prece ir mūsu noliktavā un pieejama Jūsu pasūtījumam.

Dalies sociālajos tīklos:

Līdzīgas preces Līdzīgas preces

Ieskaties, varbūt noder

Kāds nesen iegādājās Kāds nesen iegādājās

Šīs preces ir pamanījuši citi e-veikala apmeklētāji

Neatradi to, ko meklēji? Palīdzēsim!

Sazināties