Esiet sveicināti jaunajā GLOBUSS e-veikalā!
To Paradise
To Paradise

To Paradise

€16.90

"Pēc sāpīgi aizkustinošās grāmatas "A Little Life", grāmata "To Paradise" mums sniedz trīs stāstus, kas ir tālu viens no otra telpā un laikā, bet katrs ir unikāls ar savu spēku, lai izsauktu mīlestības prieku un sarežģītību, zaudējuma sāpes. Es neesmu pārliecināts, ka man kādreiz būtu tik ļoti pietrūcis grāmatu pasaules, kā man pietrūkst "To Paradise" tagad, kad to pabeidzu... Reti kad rodas iespēja recenzēt kādu šedevru, bet "To Paradise" noteikti ir viena," Observer

"Apbrīnojami... Varoņi ir tik labi uzzīmēti, un sižets ir tik labi pavērsts, ka es to nevarēju nolikt malā," Daily Telegraph

Mūsdienu klasikas "A Little Life" autores Hanjas Janagiharas jaunā grāmata "To Paradise" ir drosmīgs, spožs romāns, kas aptver trīs gadsimtus un trīs dažādas amerikāņu eksperimenta versijas par mīļotajiem, ģimeni, zaudējumiem un netveramo utopijas solījumu.
< br>Alternatīvā 1893. gada Amerikas versijā Ņujorka ir daļa no Brīvajām Valstīm, kur cilvēki var dzīvot un mīlēt, ko vien vēlas (vai tā šķiet). Izcilas ģimenes trauslā, jaunā atvase pretojas saderināšanās ar cienīgu pielūdzēju, kuru, protams, pievelk burvīgā mūzikas skolotāja. 1993. gada Manhetenā, kuru pārņēmusi AIDS epidēmija, jauns havajietis dzīvo kopā ar savu daudz vecāko, turīgāko partneri, slēpjot savu nemierīgo bērnību un sava tēva likteni. Un 2093. gadā pasaulē, ko plosa mēri un kur valda totalitāra vara, spēcīga zinātnieka sabojātā mazmeita mēģina vadīt dzīvi bez viņa un atrisināt vīra pazušanas noslēpumu.

Šīs trīs sadaļas ir apvienotas aizraujošā un ģeniālā simfonijā, jo atkārtotas notis un tēmas padziļina un bagātina viena otru: Pilsētas māja Vašingtonas laukuma parkā Grīničā; slimības un ārstēšana, kas maksā šausmīgu naudu; bagātība un trūkums; vājie un stiprie; rase; ģimenes un valstiskuma definīcija; vareno un revolucionāru bīstamā taisnība; ilgas atrast vietu zemes paradīzē un pakāpeniska atziņa, ka tā nevar pastāvēt. Tas, kas vieno ne tikai varoņus, bet arī šīs Amerikas, ir viņu atmaksa ar īpašībām, kas padara mūs humānus: Bailes. Mīlestība. Kauns. Vajadzība. Vientulība.

"To Paradise" ir fin-de-siecle (gadsimata beigu) romāns ar brīnišķīgu literāru efektu, bet galvenokārt tas ir emocionāli ģeniāls darbs. Šī ievērojamā romāna lielo spēku virza Yanagihara izpratne par sāpīgo vēlmi aizsargāt tos, kurus mēs mīlam – partnerus, mīļākos, bērnus, draugus, ģimeni un pat mūsu līdzpilsoņus – un sāpes, kas rodas, kad nespējam.

  • Autors: Hanya Yanagihara
  • Ražotājs: Pan Macmillan
  • Valoda: Angļu valoda
  • ISBN kods: 9781529077483
  • Vāku tips: Mīkstie vāki
  • Izdošanas gads:2022

Prece pieejama noliktavā!

Prece ir mūsu noliktavā un pieejama Jūsu pasūtījumam.

Dalies sociālajos tīklos:

Līdzīgas preces Līdzīgas preces

Ieskaties, varbūt noder
Space Band
Tom Fletcher

Space Band

€11.50
The Atlas Paradox
Olivie Blake

The Atlas Paradox

€15.90
The Lost Chronicle : 2004-2009
Polarbear

The Lost Chronicle : 2004-2009

€14.90

Kāds nesen iegādājās Kāds nesen iegādājās

Šīs preces ir pamanījuši citi e-veikala apmeklētāji
Burtu spēles
Ina Dinsberga

Burtu spēles

€24.95
Kā tu skani, zilbīte?
Daina Bumbiere

Kā tu skani, zilbīte?

€19.99
Shantaram. V 2 tomah (komplekt iz 2 knig)
Roberts Gregori David

Shantaram. V 2 tomah (komplekt iz 2 knig)

€12.99

Neatradi to, ko meklēji? Palīdzēsim!

Sazināties