Esiet sveicināti jaunajā GLOBUSS e-veikalā!
Why Has Nobody Told Me This Before? : The No 1 Sunday Times bestseller
Why Has Nobody Told Me This Before? : The No 1 Sunday Times bestseller

Why Has Nobody Told Me This Before? : The No 1 Sunday Times bestseller

€17.47 €13.10

Drawing on years of experience as a clinical psychologist, Dr. Julie Smith provides the skills you need to navigate common life challenges and take charge of your emotional and mental health in her debut book.

Filled with secrets from a therapist's toolkit, Why Has Nobody Told Me This Before teaches you how to fortify and maintain your mental health, even in the most trying of times. Dr. Julie Smith’s expert advice and powerful coping techniques will help you stay resilient, whether you want to manage anxiety, deal with criticism, cope with depression, build self-confidence, find motivation, or learn to forgive yourself. Why Has Nobody Told Me This Before tackles everyday issues and offers practical solutions in bite-sized, easy-to-digest entries that make it easy to quickly find specific information and guidance.

Your mental well-being is just as important as your physical well-being. Packed with proven strategies, Dr. Julie’s empathetic guide offers a deeper understanding of how your mind works and gives you the insights and help you need to nurture your mental health every day. Wise and practical, Why Has Nobody Told Me This Before might just change your life.

  • Autors: Dr Julie Smith
  • Ražotājs: Penguin Books Ltd
  • Valoda: Angļu valoda
  • ISBN kods: 9780241529713
  • Vāku tips: Cietie vāki
  • Izdošanas gads:2022
  • Lpp.:368

Šīs preces nav noliktavā

Atstājiet savu e-pastu un Jūs saņemsiet ziņu, tiklīdz tā atkal būs pieejama!

Dalies sociālajos tīklos:

Produkta apraksts

Balstoties uz ilggadējo klīniskās psiholoģes pieredzi, Dr. Džūlija Smita savā debijas grāmatā skaidro prasmes, kas nepieciešamas, lai orientētos vispārējos dzīves izaicinājumos un uzņemtos atbildību par savu emocionālo un garīgo veselību.

Grāmata "Why has nobody told me this before", piepildīta ar terapeites noslēpumiem, māca kā stiprināt un uzturēt savu garīgo veselību pat visgrūtākajos brīžos. Dr. Džūlijas Smitas eksperta padomi un spēcīgie pārvarēšanas paņēmieni palīdzēs jums palikt izturīgiem neatkarīgi no tā, vai vēlaties pārvaldīt trauksmi, tikt galā ar kritiku vai depresiju, stiprināt pašapziņu, atrast motivāciju vai iemācīties piedot sev. Tā risina ikdienas problēmas un piedāvā praktiskus risinājumus viegli sagremojamos ierakstos, kas ļauj viegli un ātri atrast konkrētu informāciju un norādījumus.

Jūsu garīgā labklājība ir tikpat svarīga kā jūsu fiziskā labklājība. Pilns ar pārbaudītām stratēģijām, Dr. Džūlijas empātiskais ceļvedis piedāvā dziļāku izpratni par to, kā darbojas jūsu prāts, un sniedz jums ieskatus un palīdzību, kas nepieciešama, lai katru dienu rūpētos par savu garīgo veselību. Gudra un praktiska, grāmata "Why has nobody told me this before" var vienkārši mainīt jūsu dzīvi.

Līdzīgas preces Līdzīgas preces

Ieskaties, varbūt noder
Lonely Planet Pocket Paris
Lonely Planet

Lonely Planet Pocket Paris

€10.90
Masterclass
Abigail Ahern

Masterclass

€35.90

Kāds nesen iegādājās Kāds nesen iegādājās

Šīs preces ir pamanījuši citi e-veikala apmeklētāji
Nerātnās sarunas / kārtis

Nerātnās sarunas / kārtis

€24.99
Christmas Eve at Cranberry Cross
Kate Forster

Christmas Eve at Cranberry Cross

€10.90
1001 Guru. Miks Ozoliņš
Miks Ozoliņš

1001 Guru. Miks Ozoliņš

€19.95

Neatradi to, ko meklēji? Palīdzēsim!

Sazināties