Reģistrējies un saņem 10% atlaidi!

Jauna atsauksme! #7

Grāmatu blogeres @danasgramatas atsauksme par Džordža Orvela grafisko romānu ''1984''
Jauna atsauksme! #7

George Orwell ''Nineteen Eighty-Four''

1984.gads, drūmā un vienmuļā Londonas pilsētā, totalitārajā Okeānijas štatā, kur “Lielais brālis” vienmēr jūs vēro un Domu policija var praktiski lasīt jūsu domas.

Vinstons Smits ir cilvēks, kuram draud nopietnas briesmas tā iemesla dēļ, ka viņa atmiņa vēljoprojām darbojas. Iesaistīts aizliegtā mīlas dēkā, Vinstons atrod drosmi pievienoties slepenai revolucionārai organizācijai “Brālība”, kas veltīta partijas iznīcināšanai. Kopā ar savu mīļoto Jūliju viņš apdraud savu dzīvību nāvējošā cīņā pret esošajiem spēkiem.

Ticu, ka lielākā daļa jau ir izlasījusi šo slaveno distopisko Orvela darbu “1984”. Taču šī grāmata ir grafiskais romāns, kurš man lika iepazīt šo darbu no citas perspektīvas. Lieliskas ilustrācijas Fido Nesti izpildījumā. Ilustrācijas attēlotas ļoti precīzi un atbilstoši darba noskaņai, uzturēja spriedzi. Bija patīkami vēlreiz iedziļināties šai grāmatā, un atcerēties sižetu. “1984” bija mana 5-zvaigžņu grāmata, un šis grafiskais romāns arī noteikti ir 5 zvaigžņu vērta. Šķiet, ka šis bija mans pirmais grafiskais romāns, jo neko šādu vēl līdz šim nebiju lasījusi, taču pozitīva pieredze. Nebijas nekas, kas man nepatiktu. Lieliska grāmata izkāpšanai no “lasīšanas purva”, kā arī atslodze no daiļliteratūras vai kādas smagākas literatūras.

Ilustrēja Fido Nesti.


 

Grāmata apmaiņā pret godīgu atsauksmi. Paldies @danasgramatas

Lai iegādātos grāmatu SPIED ŠEIT

Neatradi to, ko meklēji? Palīdzēsim!

Sazināties