Reģistrējies un saņem 10% atlaidi!

Privātuma politika

GLOBUSS privātuma politika

1. DATU IEGŪŠANA, APSTRĀDE UN IZMANTOŠANAI

Kā vairumā interneta vietņu, jūs varat apmeklēt mūsu mājas lapu, neatklājot mums savu identitāti vai jebkādus datus. Mēs ievācam informāciju par kopējo apmeklējumu skaitu, kopējo mūsu mājas lapā pavadīto laiku, aplūkotajām lapām un reģistrācijas informāciju no jūsu pārlūkprogrammas – t.i. jūsu IP adresi un programmatūras un aparatūras datus. Šī informācija tiek iegūta tāpēc, lai mēs varētu noteikt, kā tiek izmantota mūsu mājas lapa un kā to var uzlabot.

Mēs uzglabājam tikai informāciju un personas datus (turpmāk tekstā “Dati”), ko jūs nododat brīvprātīgi, piemēram, tiešsaistes pasūtījuma norise, reģistrācija vai pieprasījums mūsu kontaktu formā – tie ir jūsu vārds, adrese un e-pasta adrese.

Kad jūs pirmo reizi sazināties ar mums, mēs savā datubāzē izveidojam lietotāja profilu. Visi tālākie Dati, ko sniedzat mums vēlāk, tiks saglabāti šajā profilā.

Gadījumā, ja jūs jebkādus Datus atklājat citām personām, piemēram, vīram/sievai vai darba kolēģiem, mēs uzskatām, ka jums ir nepieciešamās atļaujas šādas informācijas izpaušanai. 

Lietotāji, kas vēl nav sasnieguši 18 gadu vecumu, mūsu mājas lapā nedrīkst atklāt nekādus Datus vai kā citādi sniegt informāciju bez vecāku vai likumīgā aizbildņa atļaujas. 

Ja vien jūsu Datu izpaušanas brīdī jums netiek norādīts pretējais, mēs paturam šādu informāciju un tā var tikt izmantota tikai jūsu pieprasījumu apstrādē un/vai aptaujās un/vai jebkādos citos darījumos, kas izriet no mūsu sadarbības, piemēram, produktu piegādē un maksājumu darījumos, kā arī tehniski administratīvajiem mērķiem.

2. DATU UZGLABĀŠANA

Mēs uzglabājam visus jūsu mums nosūtītos Datus līdz brīdim, kad jūs atsaucat savu atļauju. Jums ir tiesības pieprasīt pilnīgu vai daļēju jūsu Datu dzēšanu jebkurā laikā. Mēs izpildīsim šādus pieprasījumus nekavējoties. Ciktāl mums ir likumā noteikts pienākums uzglabāt šos Datus, tie netiks dzēsti, bet gan bloķēti.

Datu pārzinis ir SIA "Cunami web" un Hetzner GmbH.

3. TIESĪBAS PIEKĻŪT DATIEM

Iesniedzot rakstisku pieprasījumu, jūs jebkurā laikā varat saņemt informāciju par Datiem, kas uzglabāti par jums.

4. PIERAKSTĪŠANĀS MŪSU INFORMATĪVĀS VĒSTULES SAŅEMŠANAI

Ja jūs pierakstāties mūsu informatīvo vēstuļu sarakstā, mēs izmantosim jūsu norādītos datus tikai informatīvo vēstuļu sūtīšanai. Jums ir jānorāda savu e-pasta adresi, vārdu un uzvārdu. Visa pārējā norādītā informācija ir brīvprātīga un palīdz mums sūtīt jums personalizētākus sūtījumus.

Informatīvās vēstules ietver piedāvājumus, jaunumus un informāciju par mūsu produktiem.

Mēs nepārtraukti cenšamies uzlabot savus pakalpojumus. Tas ietver arī izsūtīto informatīvo vēstuļu analīzi, piemēram, pārskatot, vai norādītās e-pasta adreses ir derīgas, vai informatīvā vēstule ir atvērta, kuras tajās norādītās saites ir aplūkotas un vai ir atbildes reakcija.

Trešajām pusēm netiks izpausti nekādi dati. Jūs varat atteikties no mūsu epasta sūtījumiem jebkurā sev vēlamā laikā ar tūlītēju spēku. To var izdarīt nosūtot e-pastu mūsu klientu dienestam: eveikals@eglobuss.lv

5. SĪKDATNESPĀRSLĒGT IZVĒLNI

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu jūsu apmeklējumus mūsu mājas lapā un lai ievāktu un uzglabātu datus mārketinga un optimizācijas mērķiem.

Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko interneta serveris nosūta jūsu pārlūkprogrammai un kas tiek glabāts jūsu datora cietajā diskā, ļaujot izmantot pārlūkprogrammas atpazīšanas funkciju.

Sīkdatnēs netiek uzglabāta personas informācija, bet tās palīdz radīt lietotāju profilus ar pseidonīmiem. Tās nevar sabojāt jūsu sistēmu.

Jūs varat deaktivizēt sīkdatņu lietošanu kad vien vēlaties, mainot sava pārlūka preferences.