Reģistrējies un saņem 10% atlaidi!

Par GLOBUSS


GLOBUSS.
Vairāk nekā grāmatnīca

GLOBUSS ir ideāla pieturvieta grāmatu pasaulē tiem, kas vēlas iepazīties ar mūsu profesionālo, pieredzējušo  speciālistu   izvēlētu  - starptautisko un vietējo izdevēju labāko un populārāko izdevumu klāstu.

Mēs arī esam eksperti   valodu apmācību materiālu jomā jau vairāk kā 25 gadus un varam profesionāli  konsultēt, piemeklējot tieši Jums nepieciešamos mācību materiālus.

Mākslas, dizaina, modes  izdevumu gardēži  labprāt apmeklē grāmatnīcu GLOBUSS Vaļņu ielā un tirdzniecības centrā ”Galleria Rīga” , jo netraucēti  var ielūkoties grāmatās, malkojot kafiju mūsu kafijas telpā.

Atmosfēra ir tā, kas veicina pircēju un pārdevēju sirsnīgas sarunas par dzīvi grāmatās.

Mūsu pārdevēji vienmēr parūpēsies par to, lai Jūsu  rokās nonāk grāmata, kura patiešām ir būtiska  un  nepieciešama, tāpēc  efektīvi darbojas grāmatu pasūtīšanas serviss no jebkuras izdevniecības pasaulē.

Gadiem ritot,  pievienojam mūsu  preču klāstam arvien ko jaunu, paplašinot kvalitatīvu piedāvājumu bērniem -  ar rotaļlietām, spēlēm, dizaina skolas piederumiem.

Arvien plašāka kļūst dāvanu  izvēle.

Aicinām ienākt pie mums, kad padomā konkrēts pirkums,  un arī tad, kad ir pienācis brīdis  apstāties skrējienā un izbaudīt mirkli ar sevi starp grāmatām sirsnīgā atmosfērā.