Reģistrējies un saņem 15% atlaidi!

Beyond Order: 12 More Rules for Life

€17.90

The long-awaited sequel to 12 RULES FOR LIFE, which has sold more than five million copies around the world In 12 Rules for Life, acclaimed public thinker and clinical psychologist Jordan B. Peterson offered an antidote to the chaos in our lives: eternal truths applied to modern anxieties. His insights have helped millions of readers and resonated powerfully around the world.
Now in this much-anticipated sequel, Peterson goes further, showing that part of life's meaning comes from reaching out into the domain beyond what we know, and adapting to an ever-transforming world. While an excess of chaos threatens us with uncertainty, an excess of order leads to a lack of curiosity and creative vitality. Beyond Order therefore calls on us to balance the two fundamental principles of reality - order and chaos - and reveals the profound meaning that can be found on the path that divides them.
In times of instability and suffering, Peterson reminds us that there are sources of strength on which we can all draw: insights borrowed from psychology, philosophy, and humanity's greatest myths and stories. Drawing on the hard-won truths of ancient wisdom, as well as deeply personal lessons from his own life and clinical practice, Peterson offers twelve new principles to guide readers towards a more courageous, truthful and meaningful life.
------------------------------------------------------------------------
Ilgi gaidītais 12 RULES FOR LIFE turpinājums, kas pārdots vairāk nekā piecos miljonos eksemplāru visā pasaulē 12 dzīvības noteikumos atzīts sabiedriskais domātājs un klīniskais psihologs Džordans B. Pētersons piedāvāja pretlīdzekli haosam mūsu dzīvē: mūžīgās patiesības attiecās uz mūsdienu bažām. Viņa atziņas ir palīdzējušas miljoniem lasītāju un spēcīgi atsaucās visā pasaulē.
Tagad šajā tik ļoti gaidītajā turpinājumā Pētersons iet tālāk, parādot, ka daļa no dzīves jēgas rodas, sasniedzot domēnu, kas pārsniedz to, ko mēs zinām, un pielāgojoties arvien mainīgajai pasaulei. Kamēr haosa pārpalikums mūs apdraud ar nenoteiktību, kārtības pārpalikums noved pie zinātkāres un radošās vitalitātes trūkuma. Tāpēc “Ārpus kārtības” aicina mūs līdzsvarot divus realitātes pamatprincipus - kārtību un haosu - un atklāj dziļo nozīmi, kas atrodama ceļā, kas tos šķir.
Nestabilitātes un ciešanu laikā Pētersons mums atgādina, ka ir spēka avoti, uz kuriem mēs visi varam balstīties: atziņas, kas aizgūtas no psiholoģijas, filozofijas un lielākajiem cilvēces mītiem un stāstiem. Balstoties uz senajām gudrībām grūti iegūtajām patiesībām, kā arī dziļi personīgajām mācībām no savas dzīves un klīniskās prakses, Pētersons piedāvā divpadsmit jaunus principus, lai vadītu lasītājus drosmīgākas, patiesākas un jēgpilnākas dzīves virzienā.

  • Autors: Jordan B. Peterson
  • Ražotājs: Penguin Books Ltd
  • Valoda: Angļu valoda
  • ISBN kods: 9780241407639
  • Vāku tips: Mīkstie vāki
  • Izdošanas gads:2021
  • Lpp.:432

Šīs preces nav noliktavā

Atstājiet savu e-pastu un Jūs saņemsiet ziņu, tiklīdz tā atkal būs pieejama!

Photo

Reģistrējies un saņem 15% atlaidi!

Photo

Atlaide pilnas cenas precēm. Atlaides nesummējas!

Photo

Pasūtījumu apstrāde notiek darba dienās no plkst. 10:00 līdz 18:00.

Photo

Bezmaksas piegāde uz OMNIVA pakomātiem Latvijā pasūtījumiem no €35.00.

Photo

Bezmaksas piegāde jebkurā GLOBUSS grāmatnīcā 1-5 darba dienu laikā.

Photo

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā raksti uz eveikals@eglobuss.lv vai zvani +37125615675.

Dalies sociālajos tīklos:

Līdzīgas preces Līdzīgas preces

Ieskaties, varbūt noder
Sisu : The Finnish Art of Courage
Joanna Nylund

Sisu : The Finnish Art of Courage

€13.90
Foolproof
Sander van der Linden

Foolproof

€20.90

Kāds nesen iegādājās Kāds nesen iegādājās

Šīs preces ir pamanījuši citi e-veikala apmeklētāji
Personāla vadības mūsdienu metodes
Inese Ešenvalde

Personāla vadības mūsdienu metodes

€28.95
Pārdošanas meistarība
Mišels Zavadskis

Pārdošanas meistarība

€15.95
...rakstīt
Guntis Berelis

...rakstīt

€8.95

Neatradi to, ko meklēji? Palīdzēsim!

Sazināties