Reģistrējies un saņem 10% atlaidi!

Dali. The Paintings

€61.00

Sešu gadu vecumā Salvadors Dalī (1904–1989) vēlējās kļūt par pavāru. Septiņu gadu vecumā viņš gribēja būt Napoleons. "Kopš tā laika," viņš vēlāk teica, "mana ambīcija ir nepārtraukti augusi, un mana megalomija līdz ar to. Tagad es vēlos būt tikai Salvadors Dalī, man nav lielākas vēlmes. ” Visas dzīves laikā Dali bija paredzēts kļūt par Dali: tas ir, viens no ievērojamākajiem 20. gadsimta māksliniekiem un ekscentriskiem.

Šis svarīgais apjoms ir vispilnīgākais Dalī gleznu darbs, kāds jebkad publicēts. Pēc vairāku gadu pētījumiem Roberts Dešarns un Žils Nerets atrada meistara gleznotus darbus, kas gadiem ilgi nebija pieejami - patiesībā tik daudz, ka gandrīz puse no piedāvātajām ilustrācijām šajā grāmatā pirmo reizi parādās publiski.
< Br> Vairāk nekā katalogs raisonné, šī grāmata kontekstualizē Dali daiļradi un tās nozīmi, pārbaudot mūsdienu dokumentus, sākot no rakstiem un zīmējumiem līdz materiālam no citām viņa darba jomām, ieskaitot baletu, kino, modi, reklāmu un objets d'art. Bez šiem kruķiem analīzes atbalstam gleznas vienkārši būtu daudzu attēlu sērija.

Pētījums ir sadalīts divās daļās: pirmajā aplūkots Dalī kā nezināma mākslinieka sākums. Mēs esam liecinieki tam, kā jaunais Dalī ar rotaļīgu meistarību izvietoja visus izmitus - impresionismu, puantilismu, kubismu, fovismu, purismu un futūrismu - un kā viņš aizņēmās no valdošajām tendencēm, pirms tos izsmēja un pameta. Otrajā daļā tiek atklāti Dalī visu mūžu veikto pētījumu secinājumi, kā arī lielais mantojums, ko viņš atstāja tādos darbos kā tunzivju zveja (1966/67) vai halucinogēns Toreador (1970). Tajā iekļauti iepriekš nepublicēti veltījumi Veluzkesam vai Mikelandželo, kas uzgleznoti tādā pašā veidā kā viņa laikabiedra Pikaso veiktās variācijas par pagātnes meistariem.

Mēs atklājam, kā, iedvesmojoties no vēlmes izjaukt lielo darbu noslēpumus un kļuva par 20. gadsimta vidus Velāskēzu, Dalī kļuva par Dalī.

  • Autors: Robert Descharnes, Gilles Neret
  • Ražotājs: Taschen GmbH
  • Valoda: Angļu valoda
  • ISBN kods: 9783836576246
  • Vāku tips: Cietie vāki
  • Izdošanas gads:2019
  • Lpp.:752

Šīs preces nav noliktavā

Atstājiet savu e-pastu un Jūs saņemsiet ziņu, tiklīdz tā atkal būs pieejama!

Photo

Reģistrējies un saņem 10% atlaidi!

Photo

Atlaide pilnas cenas precēm. Atlaides nesummējas!

Photo

Pasūtījumu apstrāde notiek darba dienās no plkst. 10:00 līdz 18:00.

Photo

Bezmaksas piegāde uz OMNIVA pakomātiem Latvijā pasūtījumiem no €35.00.

Photo

Bezmaksas piegāde jebkurā GLOBUSS grāmatnīcā 1-5 darba dienu laikā, kad pasūtījums būs gatavs saņemšanai, saņemsi e-pastu un/ vai SMS.

Photo

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā raksti uz eveikals@eglobuss.lv vai zvani +37125615675.

Dalies sociālajos tīklos:

Līdzīgas preces Līdzīgas preces

Ieskaties, varbūt noder
An Opinionated Guide To Women Painters
Lucy Davies

An Opinionated Guide To Women Painters

€21.90
An Opinionated Guide To London Museums
Emmy Watts

An Opinionated Guide To London Museums

€15.90
The Big Book of Legs
Dian Hanson

The Big Book of Legs

€71.00
Porsche 911 60 Years
Randy Leffingwell

Porsche 911 60 Years

€64.00

Kāds nesen iegādājās Kāds nesen iegādājās

Šīs preces ir pamanījuši citi e-veikala apmeklētāji

Neatradi to, ko meklēji? Palīdzēsim!

Sazināties