Esiet sveicināti jaunajā GLOBUSS e-veikalā!
Love on the Brain : From the bestselling author of The Love Hypothesis
Love on the Brain : From the bestselling author of The Love Hypothesis

Love on the Brain : From the bestselling author of The Love Hypothesis

€9.90

New York Times bestselleru grāmatas "The Love Hypothesis" autore sarakstījusi jaunu romantisko komēdiju zinātniskajā vidē, kurā zinātniece ir spiesta strādāt pie projekta kopā ar savu ienaidnieku — ar sprādzienbīstamiem rezultātiem.

Bite Kēnigsvasere dzīvo pēc vienkārša koda: ko darītu Marija Kirī? Ja NASA viņai piedāvātu vadību neiroinženierijas projektā — burtiski sapņa piepildījumu —, Marija to bez vilcināšanās pieņemtu. Duh. Taču mūsdienu fizikas mātei nekad nav bijis jāvada kopā ar Leviju Vordu.

Protams, Levijs ir pievilcīgs, gara auguma, tumšām un caururbjošām acīm. Taču Levijs ļoti skaidri izteica savas jūtas pret Biju vidusskolā — senie ienaidnieki vislabāk strādā savās galaktikās tālu, tālu.

Bet, kad viņas aprīkojums sāk pazust un darbinieki viņu ignorē, Bī varētu zvērēt, ka viņa redz Leviju atmaigstam un kļūstam par sabiedroto, atbalstot viņas spēli, atbalstot viņas idejas... aprijot viņu ar šīm acīm. Iespējamības liek degt visiem viņas neironiem.

Bet, kad pienāks laiks kaut ko darīt un likt lietā savu sirdi, svarīgs ir tikai viens jautājums: ko darīs Bī Kēnigsvasere?

"Ali Hezelvuda pierāda, ka zinātne ir seksīga un ka mīlestība var "izcelties" no visneticamākajām vietām. Viņa ir mana jaunākā obligātās lasāmvielas autore," Jodi Picoult.

"Man nekad nepietiek viņas smadzeņotās romantikas! Rakstot ar emocionāli izcilu un asprātīgu stilu, Hazelvuda ir absolūta romantikas spēkstacija," Christina Lauren, grāmatas "The Unhoneymooners" autores.

"Jūsu pasaule tiks satricināta," Elena Armas, grāmatas “The Spanish Love Deception” autore.

"Bezcerīgi, izcili, brīnišķīgi romantiski. Man tas patika pat vairāk nekā "Mīlestības hipotēze", un es iepriekš nedomāju, ka tas ir iespējams," Kresida Maklalina.

  • Autors: Ali Hazelwood
  • Ražotājs: Little, Brown Book Group
  • Valoda: Angļu valoda
  • ISBN kods: 9781408725771
  • Vāku tips: Mīkstie vāki
  • Izdošanas gads:2022
  • Lpp.:368

Prece pieejama noliktavā!

Prece ir mūsu noliktavā un pieejama Jūsu pasūtījumam.

Dalies sociālajos tīklos:

Kāds nesen iegādājās Kāds nesen iegādājās

Šīs preces ir pamanījuši citi e-veikala apmeklētāji
Nerātnās sarunas / kārtis

Nerātnās sarunas / kārtis

€24.99
Christmas Eve at Cranberry Cross
Kate Forster

Christmas Eve at Cranberry Cross

€10.90
1001 Guru. Miks Ozoliņš
Miks Ozoliņš

1001 Guru. Miks Ozoliņš

€19.95

Neatradi to, ko meklēji? Palīdzēsim!

Sazināties