Welcome to the new GLOBUSS e-shop!
Cilmes šūnu aktivizēšana ar uzturu
Cilmes šūnu aktivizēšana ar uzturu

Cilmes šūnu aktivizēšana ar uzturu

€13.95

Cilmes šūnas – un mūsu uzturs
Jēdzienu “cilmes šūnas” dzirdējuši visi, bet daudziem tas iedveš tādu pašu bijības pilnu neziņu kā, piemēram, termins “gaismas kvanti”. Vairumam no mums tās saistās ar noslēgtām, nepieejamām pētniecības laboratorijām vai medicīnas iestādēm, augsti izglītotiem zinātniekiem un ārstiem. Cilmes šūnu izmantošana medicīnā ir visai jauns, strauji augošs virziens, kas dod milzu cerības. Iespējams, drīz pavisam ikdienišķi būs kļuvuši dažādi paņēmieni, kas ļaus ar šīm šūnām atjaunot bojātos audus, izaudzēt un aizvietot bojātos orgānus, izārstēt dzīvībai bīstamas slimības. Dažādu kaišu uzveikšanai cilmes šūnas tiek pielietotas jau tagad.
Apgāds “Lietusdārzs” izdevis grāmatu, kas lasītāju “pietuvina” cilmes šūnām – pašam savām cilmes šūnām! Tas ir amerikāņu autores Deinas M. Elias darbs “Cilmes šūnu aktivizēšana ar uzturu”, kura apakšvirsraksts ir ikvienam viegli saprotams: “Ceļvedis pārtikas izvēlē, lai palīdzētu novērst saslimšanas un aizkavēt novecošanos”.
Šī grāmatas centrā ir pārliecība, ka cilvēka organismam piemīt dabiskas spējas aktivizēt cilmes šūnas un šīs spējas katrs cilvēks var veicināt, apzināti izmantojot uzturu. Vispirms autore sniedz īsu ieskatu cilmes šūnu tēmā – apraksta to dažādos veidus, pastāsta, kāpēc tās tiek izmantotas, izskaidro cilmes šūnu transplantācijas un terapijas iespējas utt. Taču galvenā grāmatas daļa veltīta izklāstam, kā katrs pats var optimizēt cilmes šūnu darbību, līdz ar to uzlabojot veselību, pašsajūtu, dzīves kvalitāti un palēninot bioloģisko pulksteni. Autore atklāj, ka cilmes šūnas nav saistāmas tikai ar sarežģītiem laboratoriskiem izmeklējumiem un ķirurģiskām manipulācijām. Tām ir vistiešākais sakars arī ar mūsu izvēlēm un rīcību pārtikas veikalā, virtuvē, guļamistabā, sporta laukumā...
Deina M. Elia (Dana M. Elia) ir integratīvās un funkcionālās dietoloģijas speciāliste ar gandrīz 25 gadu pieredzi. Līdztekus privātajai praksei viņa strādājusi gan stacionāros, gan intensīvās terapijas nodaļās, darbojoties dažādās dietoloģijas jomās, kā arī sniegusi konsultācijas un mācījusi uzturzinības studentiem.
Autores pašas piedzīvotās veselības problēmas viņu mudinājušas kļūt par meklētāju, kā arī palīdzējušas rast atbildes uz dažādiem jautājumiem. Šajā grāmatā ieskats pārsteidzošos zinātnes atklājumos veiksmīgi apvienojas ar labi uztveramiem kodolīgiem padomiem, kas palīdz uzlabot dzīvi.
Darbs var interesēt gan dažādus speciālistus, gan visplašāko lasītāju loku.

  • Author: Deina Elia
  • Manufacturer: Lietusdārzs
  • Language: Latviešu
  • ISBN code: 9789934576256
  • Cover type: Soft cover
  • Year of publication:2021
  • Number of pages:168

This item is out of stock

Leave your e-mail and you will receive a message as soon as it is available again!

Share on social networks:

Someone bought recently Someone bought recently

These books have been noticed by other visitors to the page
Surrounded by Idiots : The Four Types of Human Behaviour
Thomas Erikson

Surrounded by Idiots : The Four Types of Human Behaviour

€11.90 €8.93
Rēkini galvā 6-8 gadi

Rēkini galvā 6-8 gadi

€1.95
The Laws of Human Nature
Robert Greene

The Laws of Human Nature

€15.90 €11.93

Didn't find what you were looking for? Let's help!

get in touch