Reģistrējies un saņem 10% atlaidi!

Jauna atsauksme! #10

Grāmatu blogeres @thebibliotekare atsauksme par Pamelas Andersones biogrāfiju ''Love, Pamela''
Jauna atsauksme! #10

📚 With love, Pamela
✍️ PAMELA ANDERSONE
📖 autobiogrāfija

📖 Autobiogrāfijā Pamela stāsta par bērnību Vankūverā, kad piedzīvoja daudzas grūtības, taču ieguva dziļu mīlestību pret darbu, tieksmi tuvināties ar neiederīgajiem un viņus izprast, un nerimstošu vēlēšanos palīdzēt nelaimē nonākušiem dzīvniekiem. Viņa raksta par vēlāk iegūto slavas spozmi, dzīvi Holivudā un Playboy savrupnamā un to, kā atjēdzās, kļuvusi par tabloīdu ēsmu laikā, kad paparaci nekautrējās likt lietā visus līdzekļus, lai sagrautu cilvēka pašvērtējumu.

📌 Pamelas Andersones autobiogrāfijā ir parādīts viņas ceļojums no mazpilsētas meitenes līdz pasaulē plaši atpazīstamai aktrisei un modelei. Andersones karjera, kas pazīstama ar savu ikonisko lomu filmā “Baywatch” un Playboy, ir bijusi iedvesmojoša, skarba un veiksmīga. Papildus izklaides karjerai viņa ir izpelnījusies uzmanību ar savu aktīvismu, kaislīgi iestājoties par dzīvnieku tiesībām un vides jautājumiem. Viņas dzīvesstāsts atspoguļo slavu un tās negatīvo pusi, izaicinājumus un apņemšanos radīt pozitīvu ietekmi uz pasauli.
📌 Autobiogrāfijā starp P.Andersones dzīves stāstu ir savītas arī dzejas rindas, piešķirot grāmatai noslēpumainu un unikālu piesitienu. Īsajās nodaļās ir izklāstīti būtiskākie aktrises dzīves notikumi, nepārspīlējot ar detaļām un lieku informāciju.
📌 Patiesi iedvesmojoša un skaista autobiogrāfija, kas kārtējo reizi pierādīs, ka zem ārējā tēla var slēpties fantastiska personība, kura pārdzīvo, piedzīvo un kļūdās tāpat kā mēs visi. Iesaku izlasīt ne tikai Pamelas faniem, bet arī lasītājiem, kuri vēlas smelties iedvesmu!
 


 

Grāmata apmaiņā pret godīgu atsauksmi. Paldies @thebibliotekare

Lai iegādātos grāmatu SPIED ŠEIT

Neatradi to, ko meklēji? Palīdzēsim!

Sazināties