Reģistrējies un saņem 10% atlaidi!

Jauna atsauksme! #11

Grāmatu blogeres @thebibliotekare atsauksme par Ali Hazelwood romānu ''Bride''
Jauna atsauksme! #11

📚 Bride
✍️ ALI HAZELWOOD
📖 paranormāls romāns

NOVĒRTĒJUMS: 4.5⭐️/5⭐️

📖 Mizerija, ietekmīgākā vampīra padomes locekļa vienīgā meita, ir aicināta atbalstīt vēsturisku miera uzturēšanas aliansi starp vampīriem un viņu ienaidniekiem - vilkačiem, un viņa neredz citu iespēju, kā vien nodoties apmaiņā. Atkal. 

Vilkači ir nežēlīgi un neprognozējami, un viņu alfa Lovs nav izņēmums. Viņš valda savā barā ar absolūtu varu, taču ne bez taisnīguma. Un, atšķirībā no Vampīru padomes, ne bez jūtām. No tā, kā viņš izseko katru Miserijas kustību, ir skaidrs, ka viņš viņai neuzticas.

Jo Miserijai ir savi iemesli, lai piekristu šīm fiktīvajām laulībām, iemesli, kam nav nekāda sakara ar politiku vai aliansēm, un viss ir saistīts ar vienīgo, kas viņai jebkad rūpējis. Un viņa ir gatava darīt visu, lai atgūtu to, kas viņai pieder, pat ja tas nozīmē dzīvi vilkaču teritorijā... vienatnē ar vilkaci.

📌 Autore ir atkāpusies no sava ierastā “mīlestība starp zinātniekiem” stila un radījusi savu pirmo un patiešām lielisko paranormālo romānu “Bride”. Kaut kas starp S.Meieres “Krēslu” (“Twilight”) un S.J.Maas “A Court of Thornes and Roses”, šī grāmata iepazīstinās lasītāju ar vampīru un vilkaču pasauli no cita skatpunkta.
📌 Ja parasti šāda veida grāmatas mēdz būt biezas un tās pasaule aprakstīta sīkās detaļās, tad “Bride” bija kaut kas svaigs, interesants un mūsdienīgs, nevaru nepieminēt arī - smieklīgs. Autore prasmīgi apvieno romantikas, spriedzes, vilkaču un vampīru teritorijas politikas un fantastikas elementus, pārāk nesarežģījot sižetu un neieslīkstot liekās detaļās.
📌 Šobrīd šī noteikti ir mana mīļākā A. Hazelwood grāmata! Neatkarīgi no tā, vai esat vampīru, vilkaču cienītājs vai vienkārši mīlat labu mīlas stāstu, “Bride” noteikti apburs un izklaidēs jūs!


 

Grāmata apmaiņā pret godīgu atsauksmi. Paldies @thebibliotekare

Lai iegādātos grāmatu SPIED ŠEIT

Neatradi to, ko meklēji? Palīdzēsim!

Sazināties