Reģistrējies un saņem 15% atlaidi!

Jauna atsauksme! #5

Grāmatu blogeres @thebibliotekare atsauksme par Katherine Heiny grāmatu ''Games and Rituals''
Jauna atsauksme! #5

Katherine Heiny ''Games and Rituals''

NOVĒRTĒJUMS: 4⭐️/5⭐️

"Games and Rituals" autore mums sagatavojusi vienpadsmit apburošus mīlas stāstus - par draudzību, kas nodibināta lidostas bārā, par bijušajiem vīriem ar priekšrocībām, aizdomīgi mīļu pusaudžu mātēm, nepārdomātiem tikšanās gadījumiem - visos tās veidos, gan smieklīgos, gan cildenos.
Spēles un rituāli, ko veic Ketrīnas Heinijas varoņi, svārstās no palaidnīgiem līdz maigiem. Ketrīna Heinija ir sarakstījusi brīnišķīga humora un neizmērojamas laipnības darbu.

📌 Pirmo reizi lasīju šāda veida grāmatu, kurā ir ietverti vairāki mazi stāsti un tā bija LIELISKA! Kad pabeidzu lasīt, likās, ka esmu izlasījusi 11 mazas grāmatas, jo stāsti ir tik saturiski bagāti un izklaidējoši! Izmantojot tikai pāris rindkopas, autorei fantastiski izdodas aprakstīt varoņu sajūtas un apkārt notiekošo.

📌 Lasot izdevās gan skaļi iesmieties, gan apbrīnā ieplest acis. Stāstos ir novērojamas visas cilvēka emocijas no mīlestības līdz iekārei līdz skumjām, no raizēm līdz laimei un vēlmei izpatikt. Par neveiksmēm, kļūdām un ikdienas rūpēm. Viss, ko mēs paši reiz pieredzam dzīvē. Man kā lasītājai, izdevās ļoti pieķerties šiem stāstiem, jo tiek ir reāli, nepārspīlēti un, tos lasot, nepaliek garlaicīgi. Būtu ļoti interesanti uzzināt, kas ir autores iedvesmas avots katram no šiem mazajiem stāstiem.

📌 Iespējams, kādam var likties, ka ir grūti no viena stāsta sižeta un varoņiem uzreiz pārlekt uz citu sižetu, bet ne šajā gadījumā! Lasot ļoti ātri pielāgojas jaunajam stāstam. Es parasti netiecos lasīt īsus stāstus, jo liekas, ka būs tāda “nepabeigtības pēcgarša”, jo tas ir tik īss, bet šoreiz bija tieši pretēji.

📌 Ja jums patīk īsie stāsti, šī ir brīnišķīga kolekcija, kuru es noteikti iesaku izlasīt!
 Grāmata apmaiņā pret godīgu atsauksmi. Paldies @thebibliotekare

Lai iegādātos grāmatu SPIED ŠEIT

Neatradi to, ko meklēji? Palīdzēsim!

Sazināties