Reģistrējies un saņem 10% atlaidi!

Jauna atsauksme! #8

Grāmatu blogeres @pielasit_sirdi atsauksme par Freida McFadden romānu ''The Housemaid''.
Jauna atsauksme! #8

Freida McFadden ''The Housemaid''

Sagaidīju šogad psiholoģisko trilleri, kuram varu piešķirt 4⭐️.

Šis noteikti ir viens no tiem trilleriem, kas aizraus plašu auditoriju, ļaujot neskaitāmas stundas iegrimt grāmatas lappusēs ar aizturētu elpu. Šeit gan jāpiebilst, ka šis psiholoģiski sadzīviskais trilleris pārsteigs visvairāk tos, kuri vismazāk būs lasījuši šāda tipa spriedzes darbus, kur darbība pārsvarā norisinās ģimenes ietvaros mājvietā. Lai arī šādi darbi, kā "Aiz slēgtām druvīm" savairojušies kā sēnes pēc lietus, Frīdas Makdeinas rakstības stils ir spraigs, ass un prasmīgi noslīpēts- pat neskatoties uz iepriekš lasītiem elementiem un aizdomu ēnas, no romāna nav iespējams atrauties. Es burtiski tam pielipu pusotras dienas laikā, apzināti atslēdzoties no sociālajiem tīkliem, kas zagtu manu uzmanību.

Es baidos atklāt niecīgākās detaļas, lai tev kā lasītājam nepazustu pārsteiguma elements. Savā ziņā pat oriģinālais sižeta apraksts atklāj pārāk daudz nevajadzīgas detaļas un pagriezienus. Ja lasot trillerus, tev tāpat kā man ir svarīgs nezināmais pārsteiguma elements, iesaku mesties iekšā "The Housemaid" iepriekš neko daudz par to nelasot. Katrā ziņā šis ir viens no spilgtākajiem psihotrilleriem, kas iznāk šogad arī latviski.

Kā jau noprotams pēc nosaukuma, stāsts ir par Vinčesteru māju (greznu savrupnamu), kurā par mājkalpotāju ierodas strādāt jauna meitene Millija, kurai ir kāds noslēpums, ko jaunajiem priekšniekiem nevēlas atklāt. Taču arī Vinčesteri nav tādi, kādi sākumā izliekas...

📌📌📌📌📌📌📌
Ja patīk trilleri ar psiholoģiski trakiem elementiem, spriedzi un varen daudz dīvainiem personāžiem, kas robežojas ar ārprātību-tad šis romāns ir tev!

 


 

Grāmata apmaiņā pret godīgu atsauksmi. Paldies @pielasit_sirdi

Lai iegādātos grāmatu SPIED ŠEIT

Neatradi to, ko meklēji? Palīdzēsim!

Sazināties