Esiet sveicināti jaunajā GLOBUSS e-veikalā!
Vongezers
Vongezers

Vongezers

€13.99

“Vongezers” ir rakstnieces Janas Vagneres (dz. 1973) pirmais romāns. Sākumā tas tika pa daļām publicēts autores blogā, bet, pieaugot lasītāju skaitam, tika izdots arī grāmatas formātā. Drīz pēc tam romāns tika tulkots vairāk nekā divpadsmit valodās, tas ieguvis daudzas literārās balvas un īpaši augstu novērtēts Francijā, kur izdots jau vairākkārt.

“Vongezers” ir postapokaliptisks romāns. Kārtējais? – jūs jautāsiet. Jā, kārtējais, taču Janas Vagneres romāna centrā ir tā varoņi, un tas piešķir grāmatai nesteidzīgu ritmu, raisot lasītājā sajūtu, ka pasaule palēnām un neizbēgami ieslīgst miglā. Nemanāmi spriedze kļūst taustāma…

Vai mūsos ir kas spēcīgāks par izdzīvošanas instinktu?

Gripa. Katru gadu uz planētas ar to saslimst miljoniem cilvēku, mēs esam pieraduši to uzskatīt par neizbēgamu ļaunumu, bet tādu, kuru spējam uzveikt. Kāds paliek mājās un dzer zāles, kāds staigā apkārt, aplipinot arī citus... Bet kas notiks, ja kādu dienu šāds vīruss būs daudz spēcīgāks par iepriekš piedzīvotajiem un karantīnas dēļ tiks slēgtas skolas, slimnīcas un pat pilsētas?Kad vīruss Maskavā izraisa epidēmiju un drīz vien izvēršas pandēmijā, vienpadsmit maskavieši – cits citam sveši – apvieno spēkus, lai kopā pārvarētu bīstamo ceļu uz Karēliju, kur cer patverties drošībā. Brauciens ved pāri visai valstij. Vai viņiem pietiks degvielas? Vai izdosies veiksmīgi veikt tālo ceļu? Vai dīvainā kompānija, kuru vieno tikai šī ārkārtas situācija, izturēs vai padosies? Katrs kilometrs ir konfrontācija ar nāvi, nezināmām briesmām, greizsirdību un bailēm, katra stunda – cilvēcības pārbaudījums.

  • Autors: Jana Vagnere
  • Ražotājs: Apgāds Zvaigzne ABC
  • Valoda: Latviešu
  • ISBN kods: 9789934064340
  • Vāku tips: Cietie vāki
  • Izdošanas gads:2016
  • Lpp.:381

Prece pieejama noliktavā!

Prece ir mūsu noliktavā un pieejama Jūsu pasūtījumam.

Dalies sociālajos tīklos:

Līdzīgas preces Līdzīgas preces

Ieskaties, varbūt noder
Klusuma kliedziens
Ingūna Pranka

Klusuma kliedziens

€5.99
Sarkanā karaliene

Sarkanā karaliene

€7.99 €15.95
Bailes

Bailes

€11.99 €8.99
Krīta vīrs

Krīta vīrs

€16.99

Kāds nesen iegādājās Kāds nesen iegādājās

Šīs preces ir pamanījuši citi e-veikala apmeklētāji

Neatradi to, ko meklēji? Palīdzēsim!

Sazināties