Reģistrējies un saņem 10% atlaidi!

Dali. The Wines of Gala

€71.00

Pēc Salvadora Dalī fenomena - bestsellera Les diners de Gala - TASCHEN piedāvā mākslinieka tikpat sirreālu un juteklisku vīnkopības turpinājumu: The Wines of Gala. Grāmata, kas ir Dalina skatījums uz vīnogu baudījumu un iekārojams kolekcionējams priekšmets, cenšas sakārtot vīnus "atbilstoši sajūtām, ko tie rada mūsu dziļumos". Izmantojot tādus eklektiskus rādītājus kā ražošanas metode, svars un krāsa, grāmatā pasaules vīni ir pārstāvēti tādās novatoriskās Dalī stila grupās kā "Frivolitātes vīni", "Neiespējamie vīni" un "Gaismas vīni".Grāmatā ir vairāk nekā 140 Dalī ilustrāciju, kas pārpilnas ar attēliem.

  • Ražotājs: Taschen GmbH
  • Valoda: Angļu valoda
  • ISBN kods: 9783836567725
  • Izdošanas gads:2017

Prece pieejama noliktavā!

Prece ir mūsu noliktavā un pieejama Jūsu pasūtījumam.

Photo

Reģistrējies un saņem 10% atlaidi!

Photo

Atlaide pilnas cenas precēm. Atlaides nesummējas!

Photo

Pasūtījumu apstrāde notiek darba dienās no plkst. 10:00 līdz 18:00.

Photo

Bezmaksas piegāde uz OMNIVA pakomātiem Latvijā pasūtījumiem no €35.00.

Photo

Bezmaksas piegāde jebkurā GLOBUSS grāmatnīcā 1-5 darba dienu laikā, kad pasūtījums būs gatavs saņemšanai, saņemsi e-pastu un/ vai SMS.

Photo

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā raksti uz eveikals@eglobuss.lv vai zvani +37125615675.

Dalies sociālajos tīklos:

Produkta apraksts

Pēc Salvadora Dalī fenomena - bestsellera Les diners de Gala - TASCHEN piedāvā mākslinieka tikpat sirreālu un juteklisku vīnkopības turpinājumu: The Wines of Gala. Grāmata, kas ir Dalina skatījums uz vīnogu baudījumu un iekārojams kolekcionējams priekšmets, cenšas sakārtot vīnus "atbilstoši sajūtām, ko tie rada mūsu dziļumos". Izmantojot tādus eklektiskus rādītājus kā ražošanas metode, svars un krāsa, grāmatā pasaules vīni ir pārstāvēti tādās novatoriskās Dalī stila grupās kā "Frivolitātes vīni", "Neiespējamie vīni" un "Gaismas vīni".Grāmatā ir vairāk nekā 140 Dalī ilustrāciju, kas pārpilnas ar attēliem. Daudzas no tām ir piesavināti mākslas darbi, tostarp dažādi klasiskie akti, kas visi rekonstruēti ar atbilstoši sirreālistiskiem, provokatīviem akcentiem, piemēram, Žana Fransuā Milē "Eņģelis", kas gadu desmitiem bija viens no Dali iecienītākajiem atsauces punktiem. Dali savā kolekcijā iekļāva arī darbu, kas tagad tiek uzskatīts par vienu no izcilākajiem darbiem no viņa vēlīnā "kodolmistikas" posma - "Pēdējā vakariņa sakraments" (1955), kurā ikoniskā Bībeles aina ir izvietota caurspīdīgā dodekaedra formā, bet tās centrā ir Katalonijas piekrastes ainava. Šajā posmā Dalī jau bija ticīgs katolis, vienlaikus aizrāvies ar zinātni, optisko ilūziju un atomenerģijas laikmetu. Pirmā nodaļa ir veltīta "Desmit dievišķajiem Dali vīniem", kas ir 10 nozīmīgu vīnogu audzēšanas reģionu apskats, savukārt otrajā daļā ir attīstīta Dali revolucionārā vīna sakārtošana pēc emocionālā pārdzīvojuma, nevis pēc ģeogrāfijas vai šķirnes. Tā vietā, lai veiktu kādu preskriptīvu klasifikāciju, tas ir spilgts, brīvi plūstošs manifests par labu garšas un sajūtu izjūtām, kas ir gan daudzjūtīgs baudījums, gan pilnvērtīgs dokuments par Dalī vēlīno daiļrades posmu, kurā mākslinieks gan reflektēja par veidojošajām ietekmēm, gan pilnveidoja savu kultūras mantojumu.

Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

Līdzīgas preces Līdzīgas preces

Ieskaties, varbūt noder

Kāds nesen iegādājās Kāds nesen iegādājās

Šīs preces ir pamanījuši citi e-veikala apmeklētāji
Little Book of Dior
Karen Homer

Little Book of Dior

€18.90
How to Spot a Fascist
Umberto Eco

How to Spot a Fascist

€4.90
Paris: A Literary Anthology
Zachary Seager

Paris: A Literary Anthology

€11.90

Neatradi to, ko meklēji? Palīdzēsim!

Sazināties