Reģistrējies un saņem 10% atlaidi!

Es gribu sunīti. Vienalga kādu

€15.95

Grāmatas varone Millija, tāpat kā daudzi bērni, ilgojas pēc sava sunīša. Viņas skolā meitenes lepojas ar saviem sugas suņiem un apmeklē ar tiem smalkus suņu klubus. Milliju smalkuma jautājums neinteresē, viņa vēlas sev draugu. Kad Millijas māte beidzot tomēr piekrīt, abas dodas uz dzīvnieku patversmi, un tur Millijas jūtas iekaro mazs sprogains sunītis, kuram meitene dod vārdu Princis. Millijas savādais suns skolā kļūst par nežēlīga izsmiekla objektu. Millija nepadodas, no sava drauga neatsakās, un uzzina noslēpumu – Princis ir īpaši dižciltīgs japāņu imperatoru suns, turklāt viņš prot runāt.

  • Autors: Kitija Krauzere
  • Ražotājs: Liels un mazs
  • Valoda: Latviešu
  • ISBN kods: 9789934633072
  • Vāku tips: Cietie vāki
  • Izdošanas gads:2023

Prece pieejama noliktavā!

Prece ir mūsu noliktavā un pieejama Jūsu pasūtījumam.

Photo

Reģistrējies un saņem 10% atlaidi!

Photo

Atlaide pilnas cenas precēm. Atlaides nesummējas!

Photo

Pasūtījumu apstrāde notiek darba dienās no plkst. 10:00 līdz 18:00.

Photo

Bezmaksas piegāde uz OMNIVA pakomātiem Latvijā pasūtījumiem no €35.00.

Photo

Bezmaksas piegāde jebkurā GLOBUSS grāmatnīcā 1-5 darba dienu laikā, kad pasūtījums būs gatavs saņemšanai, saņemsi e-pastu un/ vai SMS.

Photo

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā raksti uz eveikals@eglobuss.lv vai zvani +37125615675.

Dalies sociālajos tīklos:

Produkta apraksts

Šī bērnišķīgā bilžu grāmata skar ārkārtīgi nopietnu sociālu tēmu. Galvenā varone sāpīgi pārdzīvo savu atšķirīgumu – viņa nepieder pie tā paša sociālā slāņa, kā vairums klasesbiedreņu, un attieksme pret viņas suni ir tikai veids, kā viņai uz to norādīt, kā viņu izstumt. Milliija šajā situācijā spēj gūt emocionālu uzvaru.

Latvijai raksturīga visai krasa sociāla noslāņošanās, un grāmata ir lielisks stimuls nopietnai sarunai par šo tēmu jebkurā ģimenē un klasē.

 

Beļģu ilustratore Kitija Krauzere ir viena no mūsdienu izcilākajām bilžu grāmatu autorēm, latviešu lasītājiem jau pazīstama ar “Liels un mazs” izdotajām grāmatām “Skrību skrābu tvīt plunkš!” "Mazie nakts stāsti", “Ezera Annija”, kā arī ilustrācijām Ulfa Starka stāstam “Bēguļi”. Grāmata “Es gribu sunīti, vienalga kādu” iznākusi arī zviedru, itāļu, korejiešu, nēderlandiešu un spāņu valodā.

Kitijas īpašo jūtīgumu un niansēto vizuālo valodu ietekmējis tas, ka viņai kopš bērnības ir dzirdes traucējumi. Kitijas izcelsme – tēvs brits, māte – zviedriete, dzimusi Beļģijā un dzīvojusi franču valodas vidē. Viņu iespaidojusi arī ar skandināvu un britu bērnu grāmatu tradīcija. Bērnu literatūrā autore strādā kopš 1994. gada, un ir guvusi daudzas balvas Beļģijā un Francijā, bet 2010. gadā kļuvusi par īpaši prestižās Astrides Lindgrēnes memoriālās balvas (ALMA) laureāti.

Grāmatu no franču valodas tulkojusi Elīna Brasliņa, kura studējusi franču valodu un literatūru Latvijas Universitātē (2007–2011), zināšanas Erasmus apmaiņas programmas ietvaros papildinājusi Nansī Universitātē (Francija, 2009). Elīna Brasliņa Latvijas Mākslas akadēmijā studējusi grafiku, ieguvusi bakalaura (2015) un maģistra grādu (2018) un šobrīd ir viena no spilgtākajām Latvijas bērnu grāmatu ilustratorēm, kuras ilustrētās grāmatas izdotas vairāk kā 40 valodās.  

 

Grāmatas “Es gribu sunīti, vienalga kādu” izdošana ir daļa no izdevniecības īstenotā projekta “Bērnu Eiropa”, kas saņēmis atbalstu ES programmā "Radošā Eiropa". Šī projekta laikā latviešu valodā tiks tulkots un izdotas 5 grāmatas.

Grāmatas izdošanu līdzfinansē Eiropas Savienības programma “Radošā Eiropa” un Valsts kultūrkapitāla fonds.

Līdzīgas preces Līdzīgas preces

Ieskaties, varbūt noder
Kosmoss ir virs bēniņiem
Linda Gabarajeva

Kosmoss ir virs bēniņiem

€16.50
Pīle, Nāve un tulpe
Volfs Erlbruhs

Pīle, Nāve un tulpe

€14.75
Neredzamie plāksterīši
Inese Zandere

Neredzamie plāksterīši

€13.95
Izdomā sev auto
Inese Zandere

Izdomā sev auto

€17.95

Kāds nesen iegādājās Kāds nesen iegādājās

Šīs preces ir pamanījuši citi e-veikala apmeklētāji

Neatradi to, ko meklēji? Palīdzēsim!

Sazināties