Reģistrējies un saņem 10% atlaidi!
Ievads grāmatvedībā. Atkārtots un papaildināts 3.izdevums

Ievads grāmatvedībā. Atkārtots un papaildināts 3.izdevums

€24.95

Šī grāmata paredzēta ikvienam, kas vēlas nostiprināt zināšanas un iemaņas grāmatvedības pamatos. Tajā ietverti piemēri, kā paskaidrot grāmatvedības uzskaites pamatelementus, un uzdevumi ar atrisinājumiem. Grāmata izmantojama arī kā mācību līdzeklis.

  • Autors: Laila Kelmere
  • Ražotājs: Lietišķās informācijas dienests
  • Valoda: Latviešu
  • ISBN kods: 9789984896359
  • Vāku tips: Mīkstie vāki
  • Izdošanas gads:2024
  • Lpp.:285

Prece pieejama noliktavā!

Prece ir mūsu noliktavā un pieejama Jūsu pasūtījumam.

Photo

Reģistrējies un saņem 10% atlaidi!

Photo

Atlaide pilnas cenas precēm. Atlaides nesummējas!

Photo

Pasūtījumu apstrāde notiek darba dienās no plkst. 10:00 līdz 18:00.

Photo

Bezmaksas piegāde uz OMNIVA pakomātiem Latvijā pasūtījumiem no €35.00.

Photo

Bezmaksas piegāde jebkurā GLOBUSS grāmatnīcā 1-5 darba dienu laikā, kad pasūtījums būs gatavs saņemšanai, saņemsi e-pastu un/ vai SMS.

Photo

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā raksti uz eveikals@eglobuss.lv vai zvani +37125615675.

Dalies sociālajos tīklos:

Produkta apraksts

Grāmata Ievads grāmatvedībā jeb Grāmatvedības pamati: teorija un uzdevumi. ATKĀRTOTS UN PAPILDINĀTS 3. IZDEVUMS!

Šī grāmata paredzēta kā mācību un izziņas līdzeklis, lai nostiprinātu zināšanas un iemaņas grāmatvedības pamatos. Tajā ietverti piemēri, kas paskaidro atsevišķus grāmatvedības uzskaites pamatelementus, un uzdevumi ar atrisinājumiem.
Šajā grāmatā ir saglabāts otrās grāmatas materiāls, bet vietām tas ir papildināts un mainīts, lai atbilstu grāmatas aktualizēšanas brīdī aktuālajām prasībām. Tas pats attiecas uz grāmatā iekļautajiem piemēriem, un, protams, ir sniegtas atbildes piedāvātajiem uzdevumiem.
Atbilžu pieejamību daudzi lasītāji, īpaši studenti, ir novērtējuši un atzinuši par noderīgu.
Šis materiāls veidots tā, lai pakāpeniski nostiprinātu iemaņas grāmatvedības uzskaites pamatprincipos. Izpētot grāmatā iekļautos piemērus un izpildot uzdevumus, studenti un citi interesenti var gūt praktiskas iemaņas aktīvu un pasīvu klasificēšanā, grāmatošanā, bilances un peļņas vai zaudējuma aprēķina (klasificēta pēc izdevumu veidiem) sagatavošanā, kā arī gūt priekšstatu par grāmatvedības uzskaites nepieciešamību un pielietojamību. Iesaku grāmatu lasīt no sākuma, lai secīgi sagatavotos sarežģītāku uzdevumu risināšanai.
Grāmatas pielikumos ietverta noderīga informācija uzdevumu risināšanā un praktisko situāciju analīzē, piemēram, grāmatvedības kontu plāns, nodokļu likmju saraksts, kas izmantots uzdevumu sagatavošanā un ir pielietojams to risināšanā, bilances un peļņas vai zaudējuma aprēķina shēma (klasificēta pēc izdevumu veidiem) ar shēmām to sagatavošanai, tāpat ir iekļautas veidlapas, kuras var pavairot un izmanto uzdevumu risināšanā. Grāmatojumu un T kontu lapas iekļautas ērtākam darbam, bet to rindas pēc skaita nav pielāgotas konkrētam uzdevumam.
Piemēri un pielikumos pievienotā informācija sniedz iespēju grāmatas materiālu izmantot patstāvīgi.
Paldies iepriekšējo grāmatas izdevumu lasītājiem par aktīvu grāmatas lasīšanu un uzdevumu risināšanu! Paldies, ka rakstījāt, satikāt, ieteicāt un uzdevāt jautājumus! Daļa no jautājumiem jau bija niansētāki un saistībā ar finanšu vai nodokļu grāmatvedību, jo pamatlietas, lasot grāmatu, bija izprastas. Ceru, ka arī šis izdevums būs noderīgs kā mācībās, tā ikdienā.
Lai gan šī grāmata ir ievads grāmatvedībā, tomēr labs pamats grāmatvedībā sniedz iespēju un mudina izglītoties tālāk, lai izprastu finanšu un nodokļu grāmatvedības jautājumus, un gūtu pilnvērtīgu  priekšstatu par grāmatvedību kopumā.
Ar cieņu,
Laila Kelmere

Kāds nesen iegādājās Kāds nesen iegādājās

Šīs preces ir pamanījuši citi e-veikala apmeklētāji

Neatradi to, ko meklēji? Palīdzēsim!

Sazināties