Esiet sveicināti jaunajā GLOBUSS e-veikalā!
Izglītība kā provokācija
Izglītība kā provokācija

Izglītība kā provokācija

€15.50

Izglītība ir viens no modernās kultūras atslēgas vārdiem, kas nepazūd no pasaules, Eiropas un Latvijas mediju slejām un publisku diskusiju tribīnēm, par izglītību runā visi – politiķi, uzņēmēji, izglītības nozares darbinieki, pedagogi un studenti, skolēnu un bērnudārznieku vecāki. Taču ko šis jēdziens īsti nozīmē? Ko mēs sagaidām no izglītības, kādas cerības ar to saistām? Šodien izglītība ir provokācija – tā apgalvo austriešu filozofs un esejists Konrāds Pauls Līsmans. Šajā grāmatā apkopotas viņa aptuveni 15 gadu ilgās pārdomas par izglītības jautājumiem un problēmām Eiropā. Līsmans analizē izglītības izmaiņas vienotajā Eiropas telpā kopš Boloņas procesa sākuma, atklājot ne tikai mūsdienu izglītības problēmas, bet arī visas modernās sabiedrības iekšējās pretrunas un nākotnes scenārijus.

Konrāds Pauls Līsmans (Konrad Paul Liessmann, 1953) ir austriešu filozofs, literatūrkritiķis un publicists, Vīnes Universitātes profesors, vairāk nekā trīsdesmit grāmatu autors. Īpaši pievērsies izglītības tēmai, kurai veltījis vairākas grāmatas un rakstus, kas tulkoti daudzās Eiropas valodās.
No vācu valodas tulkojis Raivis Bičevskis.
Zandas Rubenes pēcvārds.

“Šī grāmata provocē uz pārdomām. Tajā ir daudz pamatotu, bet, protams, skarbu pārdomu par izglītības jēgu mūsdienu sabiedrībā. Autors nosauc vārdā gan mūsu bažas, gan rūpes, gan ilgas un ideālus. Jo izglītība sabiedrībā tā vai citādi skar itin visus.” Dr. paed. Zanda Rubene.
“Līsmana grāmata skaidri ieskicē mūsdienu izglītības situāciju un alternatīvas. Autoram izdodas savienot asprātīgu un plūstošu stilu ar sarežģītu izglītības koncepciju skaidrojumu un kritiku. “Izglītība kā provokācija” ir viena no grāmatām, kuras tematiskā bagātība un lietišķais skatījums šobrīd dotu jaunu, kvalitatīvu grūdienu diskusijai par izglītību Latvijā.”Dr. phil. Raivis Bičevskis.

  • Autors: Konrāds Pauls Līsmans
  • Ražotājs: Jāņa Rozes apgāds
  • Valoda: Latviešu
  • ISBN kods: 9789984238944
  • Vāku tips: Mīkstie vāki
  • Izdošanas gads:2022
  • Lpp.:191

Prece pieejama noliktavā!

Prece ir mūsu noliktavā un pieejama Jūsu pasūtījumam.

Dalies sociālajos tīklos:

Līdzīgas preces Līdzīgas preces

Ieskaties, varbūt noder
Montesori mazulis. Dzīves pirmais gads
Simona Deivisa, Džanifa Uzodika

Montesori mazulis. Dzīves pirmais gads

€21.95
Pedagoģija. Pārdomas. Atziņas
Ausma Špona

Pedagoģija. Pārdomas. Atziņas

€12.95
Maigā miega grāmata
Sāra Okvela - Smita

Maigā miega grāmata

€17.95
Mierīgi bērni
Lorēna Marija

Mierīgi bērni

€14.95

Kāds nesen iegādājās Kāds nesen iegādājās

Šīs preces ir pamanījuši citi e-veikala apmeklētāji

Neatradi to, ko meklēji? Palīdzēsim!

Sazināties