Reģistrējies un saņem 10% atlaidi!

Kāpēc viņs tā dara

€19.99

Viņš apgalvo, ka tevi mīl. Bet… kāpēc viņš tā dara?

Tu esi šo jautājumu sev uzdevusi neskaitāmas reizes. Tagad tev ir iespēja ielūkoties dusmīgu un valdonīgu vīriešu prātā – un mainīt savu dzīvi. Grāmata “Kāpēc viņš tā dara?” palīdzēs

- atpazīt agrīnas vardarbības pazīmes un izprast despota domāšanas dabu, - uzzināt mītus par varmākām un iepazīt desmit despotisku vīriešu tipus, - apzināties alkohola un narkotiku lomu, - uzzināt, kā droši izkļūt no varmācīgām attiecībām.

Šajā unikālajā bestsellerā Landijs Bankrofts, psihoterapeits, kurš specializējies darbā ar vardarbīgiem vīriešiem, balstoties uz savām zināšanām par despotu domāšanu, palīdz sievietēm saprast, kad viņas tiek kontrolētas vai pazemotas, un atrast veidus, kā izkļūt no vardarbīgām attiecībām.

Rakstot par vardarbību ģimenē, no sievietēm bieži dzirdu izmisuma pilnus jautājumus: kādēļ viņš tā dara? Kur ir mana vaina? Atbilde ir vienkārša: sievietes vienīgā vaina ir tā, ka viņa ļauj sev darīt pāri. Grāmatā autors uzskatāmi izskaidro, kādēļ vīrieši ir vardarbīgi (runa ir ne tikai par fizisko, bet arī emocionālo un ekonomisko vardarbību). To saprotot, sieviete var labāk apzināties, kas notiek ar viņas dzīvi.
Inga Spriņģe, Re:Baltica pētnieciskā žurnāliste

Grāmatas autors trāpīgi, precīzi un vienlaikus dzīva stāstījuma veidā atmasko dažādus varmāku tipus un viņu manipulācijas, kas notur cietušās sievietes mokpilnās attiecībās un vēl liek pašām justies vainīgām par vardarbību, kas vērsta pret viņām. Grāmata noderīga ne tikai sievietēm, kuras cieš no vardarbības, bet arī speciālistiem, kuriem jāpalīdz vardarbību pārtraukt, jāpalīdz cietušajām un jāsauc pie atbildības varmākas. Autors ar piemēriem no savas pieredzes parāda, cik vienkārši šarmantu varmāku slazdos nokļūst pat speciālisti, kas nereti tiek aptīti ap pirkstu un sāk darboties pret cietušo interesēm. Iluta Lāce, Centra “MARTA” vadītāja

Landijam Bankroftam (Lundy Bancroft, ASV) ir vairāk nekā 25 gadus ilga pieredze darbā ar cilvēkiem, kuri guvuši psihiskas traumas un saskārušies ar vardarbību. Viņš sarakstījis piecas grāmatas un psihoterapijas grupās strādājis ar kopumā vairāk nekā 1000 despotiskiem vīriešiem. No angļu valodas tulkojušas Liene Spīgule un Anna Beļēviča.

  • Autors: Landijs Bankrofts
  • Ražotājs: Apgāds Zvaigzne ABC
  • Valoda: Latviešu
  • ISBN kods: 9789934087301
  • Vāku tips: Cietie vāki
  • Izdošanas gads:2020
  • Lpp.:406

Šīs preces nav noliktavā

Atstājiet savu e-pastu un Jūs saņemsiet ziņu, tiklīdz tā atkal būs pieejama!

Photo

Reģistrējies un saņem 10% atlaidi!

Photo

Atlaide pilnas cenas precēm. Atlaides nesummējas!

Photo

Pasūtījumu apstrāde notiek darba dienās no plkst. 10:00 līdz 18:00.

Photo

Bezmaksas piegāde uz OMNIVA pakomātiem Latvijā pasūtījumiem no €35.00.

Photo

Bezmaksas piegāde jebkurā GLOBUSS grāmatnīcā 1-5 darba dienu laikā, kad pasūtījums būs gatavs saņemšanai, saņemsi e-pastu un/ vai SMS.

Photo

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā raksti uz eveikals@eglobuss.lv vai zvani +37125615675.

Dalies sociālajos tīklos:

Līdzīgas preces Līdzīgas preces

Ieskaties, varbūt noder

Kāds nesen iegādājās Kāds nesen iegādājās

Šīs preces ir pamanījuši citi e-veikala apmeklētāji
Mans bioloģiskais dārzs
Ilze Žola

Mans bioloģiskais dārzs

€9.95
A Court of Wings and Ruin : 3
Sarah J. Maas

A Court of Wings and Ruin : 3

€9.90
Violet Bent Backwards Over the Grass
Lana Del Rey

Violet Bent Backwards Over the Grass

€22.90
If Only I Had Told Her
Laura Nowlin

If Only I Had Told Her

€10.90

Neatradi to, ko meklēji? Palīdzēsim!

Sazināties