Reģistrējies un saņem 10% atlaidi!
Katrīnas karš

Katrīnas karš

€17.95

“Katrīnas karš” ir apjomīgs un aizraujošs, patiesos notikumos balstīts komikss pusaudžiem un jauniešiem, kas vēsta par kādas talantīgas jaunas fotogrāfes likteni Francijā 2. pasaules kara laikā. Šis dokumentālais vēstures stāsts palīdzēs paplašināt izpratni par 2. pasaules karu un holokaustu,  kas skāra visu Eiropu, par cilvēku izvēlēm un rīcību šādās smagās situācijās. 

“Katrīnas kara” galvenās varones prototips ir rakstnieces Žilijas Bijē māte, Parīzes meitene Rašele Koena, kura kara sākumā nonāca leģendārā, progresīvā pedagoģiskā iestādē – Sevras Bērnu mājā. Nacistu okupētajā Francijā ebreju meitene ir apdraudēta, vispirms viņai ir jāpieņem svešs vārds – Katrīna Kolēna, drīz vien nākas arī pamest Sevras Bērnu māju un tajā iegūtos draugus. Īpaša nozīme stāstā ir Katrīnas fotokamerai. Meitenes ir aizrāvusies ar fotografēšanu un attēlos fiksē visu apkārt redzamo, veido portretus: “Man patīk skatīties uz pasauli caur skatu meklētāju. Ar vienu klikšķi apturēt laiku.” 

  • Autors: Žilija Bijē, Klēra Fovela
  • Ražotājs: Liels un mazs
  • Valoda: Latviešu
  • ISBN kods: 9789934633089
  • Vāku tips: Cietie vāki
  • Izdošanas gads:2024
  • Lpp.:160

Prece pieejama noliktavā!

Prece ir mūsu noliktavā un pieejama Jūsu pasūtījumam.

Photo

Reģistrējies un saņem 10% atlaidi!

Photo

Atlaide pilnas cenas precēm. Atlaides nesummējas!

Photo

Pasūtījumu apstrāde notiek darba dienās no plkst. 10:00 līdz 18:00.

Photo

Bezmaksas piegāde uz OMNIVA pakomātiem Latvijā pasūtījumiem no €35.00.

Photo

Bezmaksas piegāde jebkurā GLOBUSS grāmatnīcā 1-5 darba dienu laikā, kad pasūtījums būs gatavs saņemšanai, saņemsi e-pastu un/ vai SMS.

Photo

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā raksti uz eveikals@eglobuss.lv vai zvani +37125615675.

Dalies sociālajos tīklos:

Produkta apraksts

Žilija Bijē (Julia Billet) raksta romānus, stāstus, bērnu grāmatas, komiksus, dzeju, un ir pasniedzēja Epinālas Mākslas skolā, kur saviem studentiem piedāvā rakstīt, lasīt un atkal rakstīt. 

Klēra Fovela (Claire Fauvel) studējusi ilustrāciju Estjēnu Poligrāfijas rūpniecības un mākslas augstskolā un animāciju Goblēnu Vizuālās komunikācijas un mākslas skolā Parīzē. Gadu nostrādājusi, veidojot dekorācijas kādam animācijas seriālam, Klēra Fovela ilustrē bērnu grāmatas un iemēģina roku komiksu mākslā.

Tulkotāja Gita Grīnberga studējusi vācu filoloģiju Latvijas Universitātē un Rostokas Universitātē, bet franču valodu un literatūru Mišela Monteņa Universitātē Bordo. Latviskojusi Žorža Pereka, Annas Gavaldas, Margeritas Jursenāras u.c. rakstnieku prozu, Kloda Pontī un Kitijas Krauzeres bērnu grāmatas, tulko gan latviešu klasiķus, gan mūsdienu autorus franču valodā.

Grāmatas “Katrīnas karš” izdošana ir daļa no izdevniecības īstenotā projekta “Bērnu Eiropa”, kas saņēmis atbalstu ES programmā "Radošā Eiropa". Šī projekta laikā latviešu valodā tiks tulkotas un izdotas 15 grāmatas.

Grāmatas izdošanu līdzfinansē Eiropas Savienības programma “Radošā Eiropa”, Valsts kultūrkapitāla fonds un  Francijas institūts.

Līdzīgas preces Līdzīgas preces

Ieskaties, varbūt noder
Pasaka par Ausaini
Ingrīda Bērziņa

Pasaka par Ausaini

€10.95
Karalis lauva

Karalis lauva

€11.50
Otrais koncerts
Anna Vaivare

Otrais koncerts

€17.95

Kāds nesen iegādājās Kāds nesen iegādājās

Šīs preces ir pamanījuši citi e-veikala apmeklētāji
The Running Grave : Cormoran Strike Book 7
Robert Galbraith

The Running Grave : Cormoran Strike Book 7

€20.90
The Crimson Moth
Kristen Ciccarelli

The Crimson Moth

€16.90
Grimm's Complete Fairy Tales
Jacob and Wilhelm Grimm, Ken Mondschein

Grimm's Complete Fairy Tales

€24.50
Nightbane (The Lightlark Saga Book 2)
Alex Aster

Nightbane (The Lightlark Saga Book 2)

€15.90

Neatradi to, ko meklēji? Palīdzēsim!

Sazināties