Esiet sveicināti jaunajā GLOBUSS e-veikalā!
Komandiertētis
Komandiertētis

Komandiertētis

€10.65 €7.99

“Komandiertētis” ir praktiska, lietišķa un konstruktīva rokasgrāmata, kas palīdzēs jaunajiem tēviem (un ikvienam, kas iesaistīsies zīdaiņa kopšanā) pēc iespējas labāk tikt galā ar svarīgo uzdevumu – bērna aprūpi.
Grāmatai piemīt jauki vīrišķīgs humors. Praktiskie padomi ir ļoti konkrēti un kodolīgi, tāpēc viegli uztverami un izpildāmi - tāds savdabīgs armijas stiliņš.

Grāmatas autors ir triju bērnu tēvs, izbijis komandieris. Un viņš labi zina, kā jūtas vīrietis, kurš nupat komandējis veselu pulku brašu kareivju, bet tagad netiek galā ar brēcošu knauķi. Kaut kā neveikli, vai ne?Neils Sinklērs neapjuka, bet, darbodamies "lauka apstākļos" un uzkrājot pieredzi, izstrādāja situācijai piemērotu "kaujas" plānu - KOMANDIERTĒTA: PAMATAPMĀCĪBU.

Ar grāmatu KOMANDIERTĒTIS: PAMATAPMĀCĪBA ikviens tētis var kļūt par elites izlases tēti un gūt izcilas sekmes kā pudelītes pārvaldīšanas stratēģijās un nakts misijās, tā arī atraudziņu-purkšķīšu taktikās.

Papildus iemaņām, kā izdzīvot pašas pirmās dienas un mēnešus ar jaundzimušo, autors piedāvā arī dažādus paņēmienus, kuri noderēs, kad bērns sāks rāpot, kļūs patstāvīgāks un būs gatavs aktīvi iesaistīties rotaļās.

KOMANDIERTĒTIS: PAMATAPMĀCĪBA ir noderīga un pārskatāma rokasgrāmata, kurā autors runā par bērna veselību, attīstību un disciplīnu, aizraujošā un atjautīgā veidā sniedzot padomus, kuri noderēs ikdienā. “Komandiertētis” piedāvā tādu apmācības kursu, pēc kura jūs vairs nenobiedēs mazuļa vēdergraizes, netīras autiņbiksītes vai zobu nākšana, un jūs būsiet pilnīgi gatavs kopā ar bērnu doties iepirkties, rotaļāties spēļu laukumā vai braukt ar sabiedrisko transportu.

No angļu valodas tulkojusi Lilija Berzinska.

  • Autors: Neils Sinklērs
  • Ražotājs: Apgāds Zvaigzne ABC
  • Valoda: Latviešu
  • ISBN kods: 9789934062285
  • Vāku tips: Mīkstie vāki
  • Izdošanas gads:2016

Prece pieejama noliktavā!

Prece ir mūsu noliktavā un pieejama Jūsu pasūtījumam.

Dalies sociālajos tīklos:

Līdzīgas preces Līdzīgas preces

Ieskaties, varbūt noder

Kāds nesen iegādājās Kāds nesen iegādājās

Šīs preces ir pamanījuši citi e-veikala apmeklētāji
Lidosta
Sergejs Loiko

Lidosta

€7.99
Where the Crawdads Sing
Delia Owens

Where the Crawdads Sing

€12.90
Elektriķa rokasgrāmata ( krievu valodā)
Anatolius Drabatukas, Mindaugas Lubis, Renata Milune

Elektriķa rokasgrāmata ( krievu valodā)

€28.95
Magnētiskais alfabēts

Magnētiskais alfabēts

€25.00

Neatradi to, ko meklēji? Palīdzēsim!

Sazināties