Reģistrējies un saņem 10% atlaidi!

Mīli, kāda esi!

€21.95

Ilgi Rietumu zinātnē un medicīnā sievietes seksualitāte ir uzskatīta par vīrieša seksualitātes “vieglo” versiju — būtībā tāda pati, tikai sliktāka. Šīs grāmatas mērķis ir piedāvāt jaunu, zinātnē balstītu domāšanas veidu par sievietes seksuālo labsajūtu.
Mums ir mācīts domāt par seksu kā par uzvedību, nevis par šīs uzvedības pamatā esošajiem bioloģiskajiem, psiholoģiskajiem un sociālajiem procesiem. Taču tādas lietas kā stress, garastāvoklis, uzticēšanās un pārliecība par savu ķermeni nav sievietes seksuālās labklājības perifērie faktori; tās ir galvenās iezīmes. Un, pat ja tev ne vienmēr tā šķiet, tu jau esi seksuāli pilnvērtīga, vienkārši esot tu pati.

  • Autors: Emilija Nagoska
  • Ražotājs: ģimenes psiholoģijas centrs Līna
  • Valoda: Latviešu
  • ISBN kods: 9789934887390
  • Vāku tips: Mīkstie vāki
  • Izdošanas gads:2022
  • Lpp.:378

Prece pieejama noliktavā!

Prece ir mūsu noliktavā un pieejama Jūsu pasūtījumam.

Photo

Reģistrējies un saņem 10% atlaidi!

Photo

Atlaide pilnas cenas precēm. Atlaides nesummējas!

Photo

Pasūtījumu apstrāde notiek darba dienās no plkst. 10:00 līdz 18:00.

Photo

Bezmaksas piegāde uz OMNIVA pakomātiem Latvijā pasūtījumiem no €35.00.

Photo

Bezmaksas piegāde jebkurā GLOBUSS grāmatnīcā 1-5 darba dienu laikā.

Photo

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā raksti uz eveikals@eglobuss.lv vai zvani +37125615675.

Dalies sociālajos tīklos:

Produkta apraksts

EMILIJA NAGOSKA ir godalgota New York Times bestsellera “Mīli, kāda esi: pārsteidzoši par sievietes seksuālo labsajūtu” un Burnout: The Secret to Unlocking the Stress Cycle autore. Emilija ir studējusi psiholoģiju ar papildspecialitāti kognitīvajā zinātnē un filozofijā, kā arī ieguvusi maģistra grādu konsultēšanā un doktora grādu veselības uzvedībā. Šobrīd viņa apvieno savas zināšanas par seksualitāti un stresu, lai mācītu sievietēm dzīvot savā ķermenī ar pārliecību un prieku. Emilija dzīvo Rietummasačūsetsā ar diviem suņiem, diviem kaķiem un karikatūristu.

“Vēlos izteikt pateicību savā un, es domāju, daudzu sieviešu vārdā, ka šī grāmata ir iztulkota latviešu valodā. Lasot grāmatu, biju no sirds aizkustināta par to, cik informēta, zinoša būs grāmatas lasītāja vai lasītājs. Šī ir informācija, kura būtu, vecumam atbilstošā formātā, jāmāca meitenēm skolas vecumā, kā arī jāstāsta sievietēm jebkurā vecumā ― arī mūsu brīnišķīgajām, pieredzes bagātajām seniorēm. Katra sieviete ir pelnījusi apzināties un sajust, ka viņa ir iemīlama tieši tāda, kāda viņa ir. Mēs domājam par sievietes seksualitāti dažādos kontekstos un nereti sastopamies ar jautājumiem vai pat sarežģījumiem. Es ceru, ka šī grāmata būs viens no iedrošinošiem instrumentiem, lai sāktu meklēt zinātnē balstītas atbildes par sievietes seksualitāti.”
— Katrīna Puriņa-Liberte, ārste

Līdzīgas preces Līdzīgas preces

Ieskaties, varbūt noder

Kāds nesen iegādājās Kāds nesen iegādājās

Šīs preces ir pamanījuši citi e-veikala apmeklētāji

Neatradi to, ko meklēji? Palīdzēsim!

Sazināties