Reģistrējies un saņem 15% atlaidi!

Pieci soļi hroniska stresa pārvarēšanai

€15.95

Stress, krīze, izdegšana – parādības, kuru biedējošās izpausmes pazīstamas gandrīz visiem. Mēdzam tās uzskatīt par mūsdienu pasaules nelaimēm. Sevišķi bieži tās pieminam laikā, kad visus skārusi pandēmija un karš Eiropā. Tie ir skaidri saskatāmi stresa avoti, taču ne  vienīgie. Arī šķiršanās, slimība, neveiksmes darbā, naudas trūkums vai daudzu  mazāku grūtību virknes var radīt hronisku stresu, kas cilvēka smadzenes noved līdz krīzei. Nereti pat šķietami harmonisks dzīvesveids slēpj emocionālu, psiholoģisku strupceļu, no kura saviem spēkiem cilvēks neprot tik laukā.

Stress, krīze, izdegšana nav parādības, kas radušās  mūsdienās, taču var teikt, ka pēdējās desmitgadēs zinātnieki un ārsti pievērsuši tām arvien lielāku vērību, saistot ar tām visdažādākos cilvēka veselības un labklājības aspektus. Labā ziņa ir tā, ka līdz ar to tiek radītas arvien jaunas iespējas, kā cilvēkiem palīdzēt.          .          

  • Autors: Dženifera Lova, Kjells Tore Hoviks
  • Ražotājs: Lietusdārzs
  • Valoda: Latviešu
  • ISBN kods: 9789934576423
  • Vāku tips: Mīkstie vāki
  • Izdošanas gads:2023
  • Lpp.:214

Prece pieejama noliktavā!

Prece ir mūsu noliktavā un pieejama Jūsu pasūtījumam.

Photo

Reģistrējies un saņem 15% atlaidi!

Photo

Atlaide pilnas cenas precēm. Atlaides nesummējas!

Photo

Pasūtījumu apstrāde notiek darba dienās no plkst. 10:00 līdz 18:00.

Photo

Bezmaksas piegāde uz OMNIVA pakomātiem Latvijā pasūtījumiem no €35.00.

Photo

Bezmaksas piegāde jebkurā GLOBUSS grāmatnīcā 1-5 darba dienu laikā.

Photo

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā raksti uz eveikals@eglobuss.lv vai zvani +37125615675.

Dalies sociālajos tīklos:

Produkta apraksts

Dr. med. Dženifera Lova (Jennifer Love) ir psihiatre, kas dziedinājusi simtiem dziļā krīzē nokļuvušu pacientu. To vidū ir gan dažādu atkarību, gan smagu fizisku bojājumu mocīti cilvēki.

Dr. psych., Dr. phil. Kjells Tore Hoviks (Kjell Tore Hovik) ir neiropsihologs, kura klīniskā un pētnieciskā darba pieredze ļauj dziedēt pacientus no bioloģiskā, psiholoģiskā un sociālā aspekta, ņemot vērā, kā visi šie faktori veidojuši katru indivīdu.

Abu autoru darbs ļāvis izpētīt, ko ilgstošs stress var nodarīt smadzenēm un līdz ar to veselībai kopumā. Grāmatā atklāts, kā smadzenes sadarbojas ar ķermeņa dabisko reakcijas sistēmu, kā vides un emocionālie signāli var izraisīt visdažādākās fiziskās reakcijas: krampjus, sāpes, dzimumtieksmes samazināšanos, apātiju u.c.

Autori izstrādājuši Piecu soļu metodi, kas ļauj ne tikai pamanīt krīzes izpausmes, bet arī krīzi pārvarēt, pat gūstot tā saucamo pēctraumatisko izaugsmi. Viņu darbs lasītājam labi uztveramā veidā sniedz šādas iespējas:

  • izprast savus fiziskos simptomus,
  • iemācīties praktiski pārvarēt krīzi,
  • uzzināt, kā rīkoties dažādās  situācijās.

Iegūtās zināšanas ļaus atgūt kontroli pār savu dzīvi gan tad, kad cilvēks pirmoreiz mūžā saskāries ar līdz tam nepieredzētām grūtībām, gan tad, ja dažādu sarežģījumu dēļ atkal un atkal nokļuvis šķietamā strupceļā.
 

Krīzes ir nenovēršamas, taču mēs ceram, ka metodika, kuru piedāvājam šajā grāmatā, palīdzēs jums izvairīties no kaitējuma, kuru hronisks stress var nodarīt smadzenēm, ķermenim un dzīvei kopumā tuvākā un tālākā nākotnē, un pat ievirzīt jūsu dzīvi panākumu gultnē, kurus jau sen esat pelnījis.

Kjells Tore Hoviks 

 

 

 

Grāmatu no angļu valodas tulkojusi        Ināra Siliņa 

Līdzīgas preces Līdzīgas preces

Ieskaties, varbūt noder
Runā droši!
Zane Daudziņa

Runā droši!

€19.95
Ceļš uz labbūtību
Toms Rats, Džims Kārters

Ceļš uz labbūtību

€12.95

Kāds nesen iegādājās Kāds nesen iegādājās

Šīs preces ir pamanījuši citi e-veikala apmeklētāji

Neatradi to, ko meklēji? Palīdzēsim!

Sazināties