Esiet sveicināti jaunajā GLOBUSS e-veikalā!
Savu komētu nedzird
Savu komētu nedzird

Savu komētu nedzird

€13.32 €9.99

Viņas ir trīs. Bella, Stella un Karlīna – jaunas, mūsdienīgas rīdzinieces. Katra ar savu rūpīgi kopto tēlu, ko redz kolēģi un apkārtējie, katra ar savu sāpi, par kuru zina tikai viņa viena un vēl abas tuvākās draudzenes. Protams – vīrieši, protams – bērni, protams – likstas darbā, protams – nav ko vilkt mugurā. Taču zem un aiz tā visa katra meklē savu, tikai savu ceļu dzīvē, savu veidu, kā justies laimīga – par spīti tam, ko domā citi. Un nav svarīgi, vai tev ir divdesmit astoņi gadi un šiks dzīvoklis jaunajā projektā, vai teju četrdesmit un plastikas ķirurga vizītkarte makā – viņas visas vēlas būt laimīgas. Un kāpēc gan lai tā nebūtu? Viņas taču zina, ka dzīve ir aizraujoša un prot uz to paraudzīties ar humoru.

Vienas laimes receptes nav. Bet varbūt tomēr ir?Krītot komētai, viņas izsaka katra savu vēlēšanos.Taču sava laime mēdz pielavīties nemanot.

Eleonora Troja dzimusi drēgnā 2004. gada novembra vakarā kādreiz tik populārajā Stabu ielas restorānā “Sarkans”. Tā paša gada decembrī žurnāls “Ieva” sāka publicēt literāro seriālu “Amazones neraud”, kas izpelnījās lielu popularitāti lasītāju vidū, vēlāk tika apkopots un izdots grāmatas formātā un krietnu laiku turējās grāmatnīcu topu augšgalā. Amazoņu panākumu iedvesmota, Eleonora Troja jau drīz aizsāka nākamo darbu “Savu komētu nedzird”.

Tas mazliet ieilga, jo reālajā dzīvē Trojai ir divas galvas, divas sirdis, četras rokas un tā tālāk, kā arī vesels lērums vairāk un mazāk atbildīgu darbu un visai intensīva privātā dzīve. Jo reālajā dzīvē Eleonora Troja nav vis viena persona, bet gan divas jeb, citiem vārdiem runājot, radošā apvienība. Pseidonīma “Troja” izcelsme gan saistāma ar faktu, ka uz mazu mirkli pēc autores dzimšanas apvienojās trīs toreizējās kolēģes – Inga, Dana un Ieva, taču jau kopš 2005. gada Eleonora Troja ir divu autoru komanda. Inga Gorbunova (šobrīd – žurnāla Imperfekt izdevēja un galvenā redaktore, Trojas dzimšanas brīdī – žurnāla “Ieva” galvenā redaktore) un Dana Sinkeviča (šobrīd – žurnāla “Ieva” galvenā redaktore, toreiz – žurnāla “Ieva” žurnāliste) savu radošo sadarbību balsta uz līdzīgu izpratni par vērtībām, līdzīgu humora izjūtu un saderīgu rakstības stilu. Abām ir ilgstoša pieredze medijos un vadošos amatos, bet Eleonora Troja ir viņu alter ego ar vieglāku skatu uz pasauli. Jo, kā teiktu Troja: “Dzīve ir par īsu, lai dzertu sliktu vīnu, gulētu ar vīriešiem, kas nav tā vērti, staigātu apkārt ar īgnu seju un ņemtu galvā katru štruntu.”

  • Autors: Eleonora Troja
  • Ražotājs: Apgāds Zvaigzne ABC
  • Valoda: Latviešu
  • ISBN kods: 9789934084454
  • Vāku tips: Cietie vāki
  • Izdošanas gads:2019
  • Lpp.:463

Šīs preces nav noliktavā

Atstājiet savu e-pastu un Jūs saņemsiet ziņu, tiklīdz tā atkal būs pieejama!

Dalies sociālajos tīklos:

Līdzīgas preces Līdzīgas preces

Ieskaties, varbūt noder
Monstra rotaļu laukums
Guntis Tālers

Monstra rotaļu laukums

€19.95
Melnspārnis
Eds Makdonalds

Melnspārnis

€17.95
Petrovi ar gripu
Aleksejs Saļņikovs

Petrovi ar gripu

€20.95
Zaļā dzīle
Toms Deimonds Barvidis

Zaļā dzīle

€13.95

Kāds nesen iegādājās Kāds nesen iegādājās

Šīs preces ir pamanījuši citi e-veikala apmeklētāji
Apkure, Ventilācija, Gaisa kondicionēšana ( Krievu valodā)
Jolanta Čiuprinskiene, Kestutis Čiuprinskas, Violeta Motuziene

Apkure, Ventilācija, Gaisa kondicionēšana ( Krievu valodā)

€23.00
Where the Crawdads Sing
Delia Owens

Where the Crawdads Sing

€12.90
Karikatūras Gatis Šļūka
Gatis Šļūka

Karikatūras Gatis Šļūka

€14.95
Elektriķa rokasgrāmata ( krievu valodā)
Anatolius Drabatukas, Mindaugas Lubis, Renata Milune

Elektriķa rokasgrāmata ( krievu valodā)

€28.95

Neatradi to, ko meklēji? Palīdzēsim!

Sazināties