Reģistrējies un saņem 10% atlaidi!

Sievišķais narcisms / Alkas pēc atzinības

€17.95

Daudzas sievietes cieš no tā, ka viņām trūkst stabila pašvērtējuma. Viņu uztvere attiecībā pašām pret sevi ir svārstīga, un patiesībā viņas bieži vien īsti nezina, kas viņas ir. Savas šaubas un nedrošību par sevi viņas slēpj aiz pašpārliecinātas fasādes. Pieredzējusī psihoterapeite Berbela Vardecka iespaidīgi parāda, ka sievišķais narcisms nav tikai egocentriska koncentrēšanās pašai uz sevi, bet galvenokārt izmisīgi sevis meklējumi. Saprotami un viegli uztverami viņa apraksta, kā sievietes, kas cīnās ar šādām grūtībām, var atbrīvoties no ciešanām un dzīvot piepildītu dzīvi.

“Mūsdienās nereti saskaramies ar cilvēkiem, kuri ar savu ārēji pašpārliecināto uzvedību vai izteikti egocentrisko attieksmi izpelnās līdzcilvēku neizpratni vai apzīmējumu – narcistisks. Vai tā ir? Kas ir narcisms? Vai un kā tas skar mani? Šīs grāmatas autore sniedz iespēju saskatīt pamestības ievainojuma izpausmes un narcistiskas sievietes cilvēcīgumu viņas iekšējo ciešanu un baiļu kompleksā. Ja vēlaties veidot labāku izpratni par savu un narcistisko sieviešu patieso Es, par savām un viņu vajadzībām, tad šī grāmata tiešām būs palīdzoša. Tās viegli uztveramā valoda un tajā pašā laikā profesionāli pētītā un atklātā tēma nešaubīgi noderēs gan narcistiskām sievietēm, gan viņu tuviniekiem un kolēģiem, kā arī speciālistiem. Grāmata maina stereotipiskos uzskatus par narcistiskām sievietēm un, kas vēl svarīgāk, viņām pašām ļauj mainīt uzskatus par sevi un savām iespējām piedzīvot krāsaināku un pašām pret sevi labestīgāku dzīvi.”
Mārīte Priekule
Psihoterapijas speciāliste

“Šī grāmata ar vieglumu un iejūtību runā par ļoti smagu tēmu. Grāmata ir par realitāti, ar kuru vairāk vai mazāk saskaras daudzi. Tā ir par tik svarīgo tuvošanos sev un sevis iepazīšanu. Par to, kas bieži vien slēpjas aiz šķietami perfektas dzīves un ārienes. Par izsalkumu, kam nav sakara ar ēdienu. Šo grāmatu vērtīgi būtu izlasīt jebkuram, kas savā dzīvē sastopas ar sievišķā narcisma izpausmēm. Un, protams, šī grāmata man kā uztura speciālistei palīdz labāk izprast pacientes ar ēšanas traucējumiem.”
Anna Rozīte
Uztura speciāliste un koučs

  • Autors: Berbela Vardecka
  • Ražotājs: ģimenes psiholoģijas centrs Līna
  • Valoda: Latviešu
  • ISBN kods: 9789934887369
  • Vāku tips: Mīkstie vāki
  • Izdošanas gads:2021
  • Lpp.:268

Prece pieejama noliktavā!

Prece ir mūsu noliktavā un pieejama Jūsu pasūtījumam.

Photo

Reģistrējies un saņem 10% atlaidi!

Photo

Atlaide pilnas cenas precēm. Atlaides nesummējas!

Photo

Pasūtījumu apstrāde notiek darba dienās no plkst. 10:00 līdz 18:00.

Photo

Bezmaksas piegāde uz OMNIVA pakomātiem Latvijā pasūtījumiem no €35.00.

Photo

Bezmaksas piegāde jebkurā GLOBUSS grāmatnīcā 1-5 darba dienu laikā, kad pasūtījums būs gatavs saņemšanai, saņemsi e-pastu un/ vai SMS.

Photo

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā raksti uz eveikals@eglobuss.lv vai zvani +37125615675.

Dalies sociālajos tīklos:

Kāds nesen iegādājās Kāds nesen iegādājās

Šīs preces ir pamanījuši citi e-veikala apmeklētāji
Lielie kapi Rīgā
Juris Millers

Lielie kapi Rīgā

€40.00
First Friends 1 Activity Book
Susan Iannuzzi

First Friends 1 Activity Book

€11.15
First Friends 1 Numbers Book
Naomi Moir

First Friends 1 Numbers Book

€4.99

Neatradi to, ko meklēji? Palīdzēsim!

Sazināties