Reģistrējies un saņem 10% atlaidi!

Vīramātes zobs

€10.99

Epu Nuotio “Vīramātes zobs” turpina omulīgo detektīvromānu sēriju “Izmeklē Elēna Lehde”, kurā aizrautīgā augu pazinēja, dzīvespriecīgā kartogrāfe Elēna Lehde iejūtas izmeklētājas lomā.

Apceļojot dārzus Andalūzijā, Elēna tiek negaidīti uzaicināta uz kāzām, kur gredzenus mij somu līgavainis un spāņu līgava. Naktī sievieti pamodina kliedziens. Viņa vaino skaļos pāvus, bet, ierodoties uz brokastīm, atklājas nepatīkama patiesība. Pārsteigumi nebeidzas ar kāzām vien, jo izpalīdzīgā Elēna jūt pienākumu atbalstīt jauno ģimeni, apciemojot to dzimtas mājās.

Par vīramātes zobu somi dēvē necilo istabaugu, ko latvieši pazīst kā līdakasti un kas atrodams teju ikkatrā mājā. Acīmredzot ironija par vīramātes neganto dabu nav sveša arī ziemeļu tautām.

“Tas ir stāsts par vīriem un sievām. Par laulībām. Mātēm un vīramātēm. Par spēcīgām sievietēm. Svina smagiem noslēpumiem, kas nospiež dzimtas ļaužu plecus. Par rūgtumu un tā turēšanu sevī.” (luetut.net)

Kad sirds ir klusējusi gadiem, tikai spēcīgs satricinājums to spēj atvērt atklātībai. Par laimi, detektīvei pietiek dzīves gudrības un sievišķīgas viltības iemantot uzticēšanos.

“Teju vienmēr izrādās – ģimene uzskata, ka slēpjot kaut ko it kā aizsargā. Tā nekad nav, noslēpums ir kā rožu krūms – tas vienmēr aug tikai lielāks. Ja iesi garām kailām rokām, tas saskrāpēs tevi līdz asinīm.”

“Cilvēkiem ir tāda dīvaina īpašība: tie tic, ka tas, par ko nerunā, izgaisīs. Bet nekas neizgaist – ne cilvēks, ne viņa darbi; cilvēka atstātās pēdas iznirst arī pēc gadu desmitiem un pat simtiem.”

Eija Rīta (Epu) Nuotio (Eija-Riita “Eppu” Nuotio; 1962), dzimusi Īsalmi, ir somu rakstniece un aktrise, kas pazīstama arī kā skatuves mākslas pedagoģe, tulkotāja, režisore un dramaturģe. Kopš 2002.gada Epu Nuotio ir UNICEF labas gribas sūtne. Nuotio ir rakstījusi gan romānus, gan radio un teātra lugas, ir arī bērnu grāmatu autore un TV programmu veidotāja. Epu Nuotio aizrauj mūsdienu dzīve, viņa savaldzina lasītāju ar spēju veidot jutīgu saspēli starp indivīdu un sabiedrību, neatkarīgi no žanra un sižeta. Jaunajā detektīvsērijā Nuotio varoņiem pievienojusies Elēna Lehde, vērīga atraitne un aizrautīga dārzkope.

Latviešu lasītājiem bija iespēja iepazīt Epu Nuotio daiļradi Anetes Konas tulkotajā ”dārzu detektīva” sērijas pirmajā grāmatā “Indīgais velnarutks”.

Arī sērijas otrā grāmata “Vīramātes zobs” neliks vilties tiem lasītājiem, kuriem šī būs pirmā iepazīšanās ar Epu Nutio daiļradi.

Tulkojums tapis ar FILI – Finnish Literature Exchange – atbalstu.

  • Autors: Epu Nuotio
  • Ražotājs: Pētergailis
  • Valoda: Latviešu
  • ISBN kods: 9789984335018
  • Vāku tips: Mīkstie vāki
  • Izdošanas gads:2019
  • Lpp.:158

Prece pieejama noliktavā!

Prece ir mūsu noliktavā un pieejama Jūsu pasūtījumam.

Photo

Reģistrējies un saņem 10% atlaidi!

Photo

Atlaide pilnas cenas precēm. Atlaides nesummējas!

Photo

Pasūtījumu apstrāde notiek darba dienās no plkst. 10:00 līdz 18:00.

Photo

Bezmaksas piegāde uz OMNIVA pakomātiem Latvijā pasūtījumiem no €35.00.

Photo

Bezmaksas piegāde jebkurā GLOBUSS grāmatnīcā 1-5 darba dienu laikā, kad pasūtījums būs gatavs saņemšanai, saņemsi e-pastu un/ vai SMS.

Photo

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā raksti uz eveikals@eglobuss.lv vai zvani +37125615675.

Dalies sociālajos tīklos:

Līdzīgas preces Līdzīgas preces

Ieskaties, varbūt noder
Spoguļvīrs
Lārss Keplers

Spoguļvīrs

€23.95
Homo novus
Anšlavs Eglītis

Homo novus

€21.95
Meitene, vārdā Vilo
Sabīne Bolmane

Meitene, vārdā Vilo

€16.95

Kāds nesen iegādājās Kāds nesen iegādājās

Šīs preces ir pamanījuši citi e-veikala apmeklētāji

Neatradi to, ko meklēji? Palīdzēsim!

Sazināties