Esiet sveicināti jaunajā GLOBUSS e-veikalā!
Baltais valis Maijs jūnijs 2022
Baltais valis Maijs jūnijs 2022

Baltais valis Maijs jūnijs 2022

€3.77

Straujiem soļiem tuvojas ziedu smaržas apvītais maijs. Vēl tikai jāpieveic pēdējie metri skolas solā vai bērnudārza grupiņā, un tad jau aidā vasarā!

* Arī žurnāls “Baltais Valis” jaunajā numurā ļaujas pavasara un vasaras valdzinājumam – iepazīst raibos taureņus, pēta latviešu tradicionālo gardumu Jāņu sieru un aplūko pirmos gaisa balonu lidojumus pasaulē.

* Lai gatavošanās vasaras brīvlaikam būtu jestrāka, Valītis lasītājiem pasviedīs idejas dažādām aizraujošām aktivitātēm – kā debesīs atrast zvaigznājus, kā izaudzēt milzu saulespuķi, kā uzmeistarot vējrāžus un eksperimentēt ar pašu gatavotiem helikopteriem.

* Šoreiz Valītis viesojās pie zvēriem dzīvnieku patversmē “Ulubele”, kur čakli darbojas skolnieces Justīne un Katrīna. Savukārt no pasaules dzīvniekiem Valītim īsts pārsteigums bija pasaules mazākie pērtiķīši kalitriksi, kas mitinās lietusmežu augstāko koku galotnēs.

* Tāpat kā citos numuros, arī šoreiz žurnāls “Baltais Valis” sniegs atbildes uz āķīgajiem lasītāju jautājumiem, aicinās risināt mīklas un uzdevumus, zīmēt un krāsot. Arī šajā numurā atradīsiet radošo konkursu dalībnieku darbus un vairākus jaunus konkursus ar vērtīgām balvām.

  • Ražotājs: Baltais valis
  • Valoda: Latviešu
  • ISBN kods: 2100003657831
  • Vāku tips: Mīkstie vāki
  • Izdošanas gads:2022
  • Lpp.:46

Prece pieejama noliktavā!

Prece ir mūsu noliktavā un pieejama Jūsu pasūtījumam.

Dalies sociālajos tīklos:

Līdzīgas preces Līdzīgas preces

Ieskaties, varbūt noder

Kāds nesen iegādājās Kāds nesen iegādājās

Šīs preces ir pamanījuši citi e-veikala apmeklētāji

Neatradi to, ko meklēji? Palīdzēsim!

Sazināties