Reģistrējies un saņem 15% atlaidi!
Hunt, Gather, Parent : What Ancient Cultures Can Teach Us About Raising Children

Hunt, Gather, Parent : What Ancient Cultures Can Teach Us About Raising Children

€14.90


Šajā revolucionārajā grāmatā Dr. Michaeleen Doucleff atskatās uz mūsu senčiem, lai meklētu risinājumus mūsu neveiksmīgajām mūsdienu vecāku teorijām. Kad Dr Michaeleen Doucleff kļuva par māti, viņa pārbaudīja mūsdienu vecāku vadīšanas pētījumus un atklāja, ka pierādījumi ir nomākti ierobežoti, un secinājumi bieži ir neefektīvi.
Viņa sāka domāt, vai ir vajadzīga pretēja pieeja - tāda, kuras pamatā ir tradicionālā gudrība, piemēram, simtiem, pat tūkstošiem gadu senās kultūrās nodotās zināšanas un pieredze. Ar savu jauno meitu vilkta, viņa ceļoja pa visu pasauli, lai kopā ar ģimenēm novērotu un praktizētu vecāku stratēģijas trīs pasaules cienījamākajās kopienās: maiju ģimenēs Meksikā, inuītu ģimenēs virs polārā loka un Hadzu ģimenēm Tanzānijā. Dr Doucleff drīz uzzināja, ka šīm kultūrām ar bērniem nav tādas pašas problēmas kā Rietumu vecākiem.
Pārsteidzošākais ir tas, ka vecāki veido attiecības ar maziem bērniem, kas ievērojami atšķiras no daudzu rietumu vecāku attīstītajām attiecībām, kas balstītas uz sadarbību, nevis kontroli; uzticēšanās, nevis bailes; un personalizētas vajadzības, nevis standartizētus attīstības pagrieziena punktus. Filmā Hunt, Gather, Parents Doufle iepazīstina mūs ar ģimenēm, kurās vecāki palīdz mazajiem bērniem iemācīties kontrolēt savas emocijas un mazināt dusmu lēkmes, vecākiem pašiem kontrolējot savu neapmierinātību; veicināt pašpietiekamību, droši dodot bērniem autonomiju pārvaldīt riskus un izpētīt to robežas; un motivēt bērnus palīdzēt mājas darbos, neizmantojot kukuļus vai draudus. Doucleff arī runā ar psihologiem, neirozinātniekiem, antropologiem un sociologiem un paskaidro, kā instrumenti un padomi var ietekmēt bērnu garīgo veselību un attīstību.
Pilns ar praktiskiem līdzņemšanas veidiem Hunt, Gather, Parent palīdz mums pārdomāt veidus, kā mēs saistāmies ar mūsu bērniem, un atklāj universālu vecāku paradigmu, kas pielāgota mūsdienu ģimenēm.

  • Autors: Michaeleen Doucleff
  • Ražotājs: HarperCollins Publishers
  • Valoda: Angļu valoda
  • ISBN kods: 9780008406912
  • Vāku tips: Mīkstie vāki
  • Izdošanas gads:2021
  • Lpp.:352

Prece pieejama noliktavā!

Prece ir mūsu noliktavā un pieejama Jūsu pasūtījumam.

Photo

Reģistrējies un saņem 15% atlaidi!

Photo

Atlaide pilnas cenas precēm. Atlaides nesummējas!

Photo

Pasūtījumu apstrāde notiek darba dienās no plkst. 10:00 līdz 18:00.

Photo

Bezmaksas piegāde uz OMNIVA pakomātiem Latvijā pasūtījumiem no €35.00.

Photo

Bezmaksas piegāde jebkurā GLOBUSS grāmatnīcā 1-5 darba dienu laikā.

Photo

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā raksti uz eveikals@eglobuss.lv vai zvani +37125615675.

Dalies sociālajos tīklos:

Kāds nesen iegādājās Kāds nesen iegādājās

Šīs preces ir pamanījuši citi e-veikala apmeklētāji
Tepat kaimiņos
Šaeija Lapenja

Tepat kaimiņos

€19.95
Ļaunatmiņa
Makss Sēks

Ļaunatmiņa

€21.95

Neatradi to, ko meklēji? Palīdzēsim!

Sazināties