Esiet sveicināti jaunajā GLOBUSS e-veikalā!
Kylie / Fashion
Kylie / Fashion

Kylie / Fashion

€29.99

"Šajā grāmatā ir aprakstītas manas attiecības ar dažiem talantīgākajiem modes cilvēkiem visas manas karjeras laikā. Es esmu ļoti lepna, redzot kopā visus lieliskos dizainerus, ar kuriem esmu strādājusi gadu gaitā. Manu personīgo arhīvu caurskatīšana ir bijusi īsts ceļojums pa atmiņu pasauli, un tā ir mode, kas atsauc atmiņā mirkļus un atmiņas par pēdējiem divdesmit pieciem gadiem. Es nevaru sagaidīt, kad varēšu dalīties ar šo grāmatu ar pasauli," Kailija Minoga.

K25 svinību ietvaros izdotā grāmata "Kailija/ Mode" ir oficiālā grāmata, kas svin divdesmit piecus gadus, kopš Kailija ienāca mūzikas apritē ar "The Locomotion" un "I Should Be So Lucky".

Jau no paša sākuma mode, ko viņa valkāja, ir bijusi Kailijas personības un priekšnesumu atslēga: viņas stila ikonas statuss ir neapstrīdams. Šajā žilbinošajā grāmatā tiek atzīmēta viņas neskaitāmā un novatoriskā sadarbība ar pasaules izcilajiem modes dizaineriem. Grāmatu veidojusi Kailija ciešā sadarbībā ar Thames & Hudson, izmantojot viņas personīgos arhīvus, un tajā ir parādīta Kailija visos viņas svarīgākajos modes mirkļos, neatkarīgi no tā, vai viņa ir geiša/manga supervarone savā “Neiespējamās princeses” laikmetā, zelta biksēs "Gaismas gadi" vai grieķu spārnotais vēstnesis "Afrodīte".

Grāmatā, kuru kūrējis Viljams Beikers, Kailijas atzītais radošais direktors, un kuras priekšvārdu rakstījis Žans Pols Gotjē, ir īpaši rakstīti teksti, ko izstrādājuši svarīgākie dizaineri un stilisti, ar kuriem Kailija ir strādājusi savas karjeras laikā. Tajā ir arī papildu komentāri un pašas Kailijas sarakstītais pēcvārds.

Piepildīta ar ikoniskiem attēliem, kā arī vislabākajām retajām un neredzētajām arhīva fotogrāfijām, video izlaidumiem, modes skicēm, dizainparaugiem un efemerām, tas būs kolekcijas priekšmets faniem un modes cienītājiem visā pasaulē.

  • Autors: Kylie Minogue&William Baker
  • Ražotājs: Thames & Hudson Ltd
  • ISBN kods: 9780500516652
  • Izdošanas gads:2012
  • Lpp.:224

Šīs preces nav noliktavā

Atstājiet savu e-pastu un Jūs saņemsiet ziņu, tiklīdz tā atkal būs pieejama!

Dalies sociālajos tīklos:

Līdzīgas preces Līdzīgas preces

Ieskaties, varbūt noder
Lonely Planet Pocket Paris
Lonely Planet

Lonely Planet Pocket Paris

€10.90
Masterclass
Abigail Ahern

Masterclass

€35.90

Kāds nesen iegādājās Kāds nesen iegādājās

Šīs preces ir pamanījuši citi e-veikala apmeklētāji
Aculiecinieka stāsts
Jānis Zanders

Aculiecinieka stāsts

€18.95
24 labie darbi
Jennija Fāgelunda

24 labie darbi

€17.95 €5.95
Ričijs Rū un draugi

Ričijs Rū un draugi

€14.95

Neatradi to, ko meklēji? Palīdzēsim!

Sazināties