Reģistrējies un saņem 10% atlaidi!

Leave the World Behind

€9.90

Grāmata "Atstāj pasauli aiz muguras" ir neiedomājami pārliecinošs literārs trilleris par pasauli, kurā mēs dzīvojam tagad, Rumaana Alama romāns ļoti vērīgi analizē vecāku, rasu un šķiru sarežģītību. Romāns pēta, kā krīzes brīžos mainās mūsu attiecības ar tuvākajiem un kā šausminošākās situācijas nekad nav tālu no realitātes. Alama aizraujošais stāsts ir gan satraucošs trilleris, gan arī drosmīgs drudžainās politikas atspoguļojums mūsdienu sabiedrībā. Romānā atvaļinājumā esošs pāris nonāk svešinieku žēlastības varā, kuri paši nonākuši nelaimē.

Tagad ir tapusi vērienīga NETFLIX adaptācija ar DŽŪLIJU ROBERTSU galvenajā lomā. BARAKS OBAMA esot teicis, ka scenārijs ir diezgan tuvs tam, kā reālajā pasaulē varētu notikt krīze.

DAINAS BALHINAS ATSAUKSME

"Stāsts ir par globāli aktuālo: mūsu atsvešinātību, neuzticēšanos viens otram, egoismu un nespēju izprast un saprast tos, kuri runā citā valodā. Par mūsu attiecībām ar dzīvo dabu, kā dzīvnieki mūs mēģina glābt, bet mēs bēgam, baidāmies, nesaprotam. Par kiberuzbrukumiem un iespējamām sekām. Par to, ka lielo pasauli pārvalda un kontrolē saujiņa ietekmīgo un vareno. Par to, ka katrai valstij reiz ir jāsamaksā par nodarījumiem citiem. Un ka cietušie var apvienoties, kļūstot bīstami. Mums jādomā par nākotni. Nevar maldināt sevi un citus ar saukli: Dzīvosim šodien."

  • Autors: Rumaan Alam
  • Ražotājs: Bloomsbury Publishing PLC
  • Valoda: Angļu valoda
  • ISBN kods: 9781526672056
  • Vāku tips: Mīkstie vāki
  • Izdošanas gads:2023
  • Lpp.:256

Prece pieejama noliktavā!

Prece ir mūsu noliktavā un pieejama Jūsu pasūtījumam.

Photo

Reģistrējies un saņem 10% atlaidi!

Photo

Atlaide pilnas cenas precēm. Atlaides nesummējas!

Photo

Pasūtījumu apstrāde notiek darba dienās no plkst. 10:00 līdz 18:00.

Photo

Bezmaksas piegāde uz OMNIVA pakomātiem Latvijā pasūtījumiem no €35.00.

Photo

Bezmaksas piegāde jebkurā GLOBUSS grāmatnīcā 1-5 darba dienu laikā, kad pasūtījums būs gatavs saņemšanai, saņemsi e-pastu un/ vai SMS.

Photo

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā raksti uz eveikals@eglobuss.lv vai zvani +37125615675.

Dalies sociālajos tīklos:

Produkta apraksts

*Waterstones 2021. gada jūnija mēneša daiļliteratūras grāmata
*Ietverta Orvela balvas īsajā kandidātu sarakstā Politiskās daiļliteratūras kategorijā 2021. gadā
*THE TIMES #1 BESTSELLERS*
*THE NEW YORK TIMES BESTSELLERS*
*BARAKA OBAMAS VASARAS LASĀMVIELA 2021 izvēles sarakstā*

Magnētisks romāns par divām savstarpēji svešām ģimenēm, kuras ir spiestas kopā pavadīt garu nedēļas nogali, kas ir briesmīgi neveiksmīga.

Amanda un Klejs dodas uz nomaļu Longailendas nostūri, cerot uz brīvdienām: klusu atpūtu no dzīves Ņujorkā, kvalitatīvu laiku ar pusaugu dēlu un meitu un labas dzīves baudīšanu greznajā mājā, ko viņi ir izīrējuši uz nedēļu. Taču vēlu vakarā pie durvīm pieklauvē, un burvība tiek pārtraukta.

Rūta un G. H., gados vecāks pāris, kas apgalvo, ka viņiem pieder šī māja, ir ieradušies, panikas pārņemti. Šie svešinieki stāsta, ka pilsētā pēkšņi pārtrūkusi elektrības padeve, un, tā kā nav kur griezties, viņi ir ieradušies laukos, lai meklētu patvērumu. Taču, tā kā nedarbojas televīzija un internets, un nav telefona sakaru, fakti nav zināmi. Vai Amandai un Klejam vajadzētu uzticēties šim pārim - un otrādi? Kas ir noticis Ņujorkā? Vai no civilizācijas izolētā brīvdienu māja ir patiesi droša vieta viņu ģimenēm? Un vai viņi ir drošībā viens no otra?

PAR FILMU - raksta Braiens Rektors

"Atstāj pasauli aiz muguras" ir izcils kino šedevrs, kas pelnījis pārliecinošu 5 zvaigžņu vērtējumu. Talantīgā režisora Sema Esmaila (Sam Esmail) režisētā filma pārkāpj tipiskā postapokaliptiskā žanra robežas, piedāvājot spriedzes pilnu, pārdomas rosinošu pieredzi, kas aizrauj no sākuma līdz beigām.

Filmas galvenās lomas atveido Džūlija Robertsa un Ītans Hoks - Amanda un Klejs Sandfordi, pāris, kas kopā ar saviem bērniem vēlas pavadīt mierīgu nedēļas nogali greznā Longailendas savrupmājā. Viņu mieru pēkšņi izjauc neparedzēts pilsētas mēroga aptumsums un negaidīti ierodas mājas īpašnieks G. H. Skots, kuru lieliski atveido Mahershala Ali, un viņa meita. Robertsa sniedz vienu no savām pārliecinošākajām lomām, iemiesojot Amandu ar dziļumu, kas svārstās no intensīvas aizdomīguma līdz dziļai ievainojamībai.

Hawke kā Clay papildina viņu ar niansētu vīra un tēva tēlu, kas cīnās ar neparedzētu haosu. Starp aktieriem ir jūtama savstarpēja ķīmija, kas emocionāli un reālistiski virza stāstu uz priekšu.

Režisora Sema Esmaila (Sam Esmail) vizionārā pieeja ir redzama katrā kadrā. Viņš prasmīgi izmanto dinamiskas kameras kustības, tostarp garas panorāmas un kadrus, filmētus ar celtni, lai radītu vizuāli pārsteidzošu gobelēnu, kas iemūžina pieaugošo spriedzi un haosu. Kinematogrāfija nav tikai fons, bet gan tēls pats par sevi, kas stāstījumam piešķir dziļumu.

Filma "Atstāj pasauli aiz muguras" izceļas ar spēju savīt sarežģītu stāstu, kurā tikpat daudz uzmanības pievērsts cilvēku attiecībām un sabiedrības sabrukumam, cik spraigam sižetam. Tas liek skatītājiem aizdomāties par saviem priekšstatiem un aizspriedumiem, padarot filmu ne tikai par filmu, bet arī par dziļu cilvēcības analīzi. Rezumējot, "Atstāj pasauli aiz muguras" ir reta pērle psiholoģisko trilleru jomā. Zvaigžņu aktieru snieguma, novatoriskas režijas un pārliecinoša stāsta kombinācija padara to par vienu no labākajām sava žanra filmām.

Šī filma ir obligāti jāredz ikvienam, kas meklē dziļi saistošu un pārdomas rosinošu kino pieredzi, Brian Rector.

MEDIJU ATSAUKSMES par grāmatu

"Līdzīgi kā Stīvena Kinga 1980. gada novelē "Migla", arī "Atstāj pasauli aiz muguras" meistarīgi ilustrē nezināmā šausmas, gandrīz vai sāpīgo cilvēcību, ko izjūtam, saskaroties ar galu, un, protams, cilvēka dabu piespiedu apstākļos. Mēra, rasisma, naida un šķelšanās laikmetā šis stāsts par neveiksmīgām brīvdienām ir šausminoši priekšlaicīgs," Rolling Stone.

"Atstāt pasauli aiz muguras" ir reti sastopama kombinācija - skaisti uzrakstīts, emocionāli spēcīgs un tik aizraujošs, ka grūti nolikt malā. Alam ar brīnumainu asprātību un žēlastību pēta sarežģītas idejas par privilēģijām un likteni," - Jenny Offill, grāmatas Weather autore.

"Perfekts temps, gudrs un aizraujošs... Šis ir viens no tiem stāstiem, kas iedvesmo alkatīgi pāršķirt lappuses, pirms tam izjūtot izmisīgu un patīkamu vajadzību uzelpot. Tāpēc tas ir labākais, ko esmu lasījusi šogad," - Kiley Reid, grāmatas Such a Fun Age autore.

"Atstāj pasauli aiz muguras" ir tik daudz kas - smieklīgs, ass, vērīgs, dziļdomīgs stāsts par mūsdienām, rasi, vecāku pienākumiem un mājām, bet būtībā tas ir stāsts par mūsu kopīgo apokalipsi; tas ir stabils skatījums uz cilvēci brīdī, kad tā krīt no liela augstuma. Kopš Ishiguro "Nekad neļauj man aiziet" mani nav tik dziļi satraucis kāds zinātniskās fantastikas romāns,"Carmen Maria Machado, grāmatas Her Body and Other Parties autore.

"Reti esmu sastapies ar grāmatu, kas tik trāpīgi prognozē pašreizējo emocionālo atmosfēru. . . Alam ir meistarīgi izvērsis šausminošas, neizskaidrojamas detaļas. . . . Šī ir aizraujoša grāmata, kas uzrunās lasītājus, kuri šajos pēdējos mokošajos mēnešos izjutuši izolētības šausmas, un vienlaikus, kā tas ir lielisku grāmatu gadījumā, izvilinās viņus no tās." - Vogue

Līdzīgas preces Līdzīgas preces

Ieskaties, varbūt noder
Kill Joy
Holly Jackson

Kill Joy

€8.90
Fervour
Toby Lloyd

Fervour

€17.90
Lonely For You Only:Lancaster Prep#6
Monica Murphy

Lonely For You Only:Lancaster Prep#6

€8.90
In a Lonely Place
Dorothy B. Hughes

In a Lonely Place

€9.90

Kāds nesen iegādājās Kāds nesen iegādājās

Šīs preces ir pamanījuši citi e-veikala apmeklētāji
Crime and Punishment
Fyodor Dostoevsky

Crime and Punishment

€5.90
Hiēnu banda 1. daļa
Lato Lapsa

Hiēnu banda 1. daļa

€9.95
Prūšos manas kājas autas
Valdis Muktupāvels

Prūšos manas kājas autas

€12.95
Nana, Vol. 2 : 2
Ai Yazawa

Nana, Vol. 2 : 2

€9.90

Neatradi to, ko meklēji? Palīdzēsim!

Sazināties