Reģistrējies un saņem 10% atlaidi!

Mana Madona

€20.00

Grāmatas atbildīgais redaktors Zigmunds Bekmanis raksta, ka, veidojot grāmatu “Mana Madona”, tās autoru kolektīvs centās apturēt mirkli: “Mirkli, kad viens no daudziem notikumiem un sasniegumiem bagāts posms pilsētas un Madonas novada dzīvē ir noslēdzies un nākamais – jaunus izaicinājumus sološais - vēl tikai priekšā.
Pārcilājot vēstures liecības un senas fotogrāfijas, meklējot interesantus faktus un uzklausot stāstus pa mūsdienās paveikto, vēlējāmies parādīt, cik ļoti ir izaugusi
Madona un tās apkaime vairāk nekā simts gados, kopš te uzcelta dzelzceļa stacija un sākusi veidoties apdzīvota vieta. Visos laikos cilvēki ir gribējuši dzīvot labāk, un to vēlas arī 21. gadsimta madonieši – veidot savu pilsētu par labāko dzīves un darba vietu sev un nākamajām paaudzēm.”
Grāmata ir īpaša. Īpaša ar to, ka tā ir pirmā, kas veltīta Madonas novadam. Īpaša ar to, ka 156 lapaspusēs izdevies iekļaut tik bagātīgu foto, grafisko un tekstuālo materiālu, aptverot visas nozīmīgākās jomas. Tās īpaša iezīme ir arī katras nodaļas ievadā ietvertās tautasdziesmas, kas katra ievākta Madonas apkaimē (par to pateicība pienākas Artim un Rudītei Kumsāriem). Kā atzīst Zigmunds Bekmanis, izpētes laikā viņš par Madonas novadu uzzinājis daudz jauna un arī grāmatas lasītājus, pat tos, kuriem šķiet, ka par Madonu viss jau zināms, sagaida jauni pārsteidzoši fakti.

  • Ražotājs: Jumava
  • Valoda: Latviešu
  • ISBN kods: 9789934204845
  • Vāku tips: Cietie vāki
  • Izdošanas gads:2021
  • Lpp.:156

Šīs preces nav noliktavā

Atstājiet savu e-pastu un Jūs saņemsiet ziņu, tiklīdz tā atkal būs pieejama!

Photo

Reģistrējies un saņem 10% atlaidi!

Photo

Atlaide pilnas cenas precēm. Atlaides nesummējas!

Photo

Pasūtījumu apstrāde notiek darba dienās no plkst. 10:00 līdz 18:00.

Photo

Bezmaksas piegāde uz OMNIVA pakomātiem Latvijā pasūtījumiem no €35.00.

Photo

Bezmaksas piegāde jebkurā GLOBUSS grāmatnīcā 1-5 darba dienu laikā, kad pasūtījums būs gatavs saņemšanai, saņemsi e-pastu un/ vai SMS.

Photo

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā raksti uz eveikals@eglobuss.lv vai zvani +37125615675.

Dalies sociālajos tīklos:

Līdzīgas preces Līdzīgas preces

Ieskaties, varbūt noder

Neatradi to, ko meklēji? Palīdzēsim!

Sazināties