Reģistrējies un saņem 10% atlaidi!

Noise

€17.90


Iedomājieties, ka divi ārsti vienā pilsētā identiskiem pacientiem nosaka dažādas diagnozes - vai arī divi vienas tiesas tiesneši cilvēkiem, kuri ir izdarījuši atbilstošus noziegumus, nosaka atšķirīgus sodus. Tagad iedomājieties, ka viens un tas pats ārsts un viens un tas pats tiesnesis pieņem dažādus lēmumus atkarībā no tā, vai ir rīts vai pēcpusdiena, vai pirmdiena, nevis trešdiena, vai arī viņi vēl nav pusdienojuši. Šie ir trokšņa piemēri: atšķirīgs spriedums, kam jābūt identiskam. Troksnī Daniels Kāmensans, Olivjē Sibonijs un Kass R. Sunšteins parāda, kā troksnis rada kļūdas daudzās jomās, tostarp medicīnā, tiesībās, sabiedrības veselībā, ekonomikas prognozēšanā, kriminālistikā , bērnu aizsardzība, radošā stratēģija, darbības pārskats un pieņemšana darbā. Lai arī troksnis ir atrodams visur, kur cilvēki pieņem spriedumus un lēmumus, gan indivīdi, gan organizācijas par lielu cenu parasti ignorē tā ietekmi.
Pilns ar jaunām idejām un balstīts uz tāda paša veida asu analīzi un plašu gadījumu izpēti, kas radīja domāšanu, Ātrs un lēns un Nudge starptautiskais bestsellers, Troksnis paskaidro, kā un kāpēc cilvēki ir tik uzņēmīgi pret troksni un neobjektivitāti lēmumu pieņemšanā. Mēs visi slikti vērtējam vairāk, nekā domājam. Izmantojot dažus vienkāršus līdzekļus, šī revolucionārā grāmata pēta, ko mēs varam darīt, lai izveidotu labākus.

  • Autors: Daniel Kahneman, Olivier Sibony, Cass R. Sunstein
  • Ražotājs: HarperCollins Publishers
  • Valoda: Angļu valoda
  • ISBN kods: 9780008309008
  • Vāku tips: Mīkstie vāki
  • Izdošanas gads:2021

Šīs preces nav noliktavā

Atstājiet savu e-pastu un Jūs saņemsiet ziņu, tiklīdz tā atkal būs pieejama!

Photo

Reģistrējies un saņem 10% atlaidi!

Photo

Atlaide pilnas cenas precēm. Atlaides nesummējas!

Photo

Pasūtījumu apstrāde notiek darba dienās no plkst. 10:00 līdz 18:00.

Photo

Bezmaksas piegāde uz OMNIVA pakomātiem Latvijā pasūtījumiem no €35.00.

Photo

Bezmaksas piegāde jebkurā GLOBUSS grāmatnīcā 1-5 darba dienu laikā, kad pasūtījums būs gatavs saņemšanai, saņemsi e-pastu un/ vai SMS.

Photo

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā raksti uz eveikals@eglobuss.lv vai zvani +37125615675.

Dalies sociālajos tīklos:

Kāds nesen iegādājās Kāds nesen iegādājās

Šīs preces ir pamanījuši citi e-veikala apmeklētāji

Neatradi to, ko meklēji? Palīdzēsim!

Sazināties