Esiet sveicināti jaunajā GLOBUSS e-veikalā!
Oratora meistarība
Oratora meistarība

Oratora meistarība

€16.95

Grāmatā apkopotas lietderīgas atziņas, kas noderēs pilnveidojoties un kļūstot par aizvien kompetentāku publisko runātāju. Paustā informācija pārbaudīta gan praksē, gan zinātniski un balstīta uz izcilāko publisko runātāju pieredzi. Apgūstot šajā grāmatā mācītās tehnikas, spēsiet veidot rezultatīvas un veiksmīgas publiskās attiecības.
“Šo grāmatu var saukt par vērienīgu un visaptverošu publiskās runas pētījumu. Tā palīdz veidot izpratni par oratora mākslu kopumā. Autors strukturēti un saprotami apkopojis gan teoriju, gan praktiskus ieteikumus visiem publiskās runas aspektiem un situācijām. Grāmata ir lielisks atbalsts tādām uzstāšanās reizēm, kas ir ārpus ierastā vai zināmā.”Pielietojamās improvizācijas un komunikācijas pasniedzēja,
supervizore, uzņēmuma “Runas Rāmis” vadītāja Aija Iesalniece

“Šo darbu uztveru kā ļoti nozīmīgu bastionu līderu veidošanā un komunikācijas kultūras attīstībā.— Ļoti augstu vērtēju autora zinātnisko pieeju — autors tēmai piegājis ļoti skrupulozi un padziļināti, dodot iespēju ieskatīties niansēs, kas saistītas ar publisko komunikāciju.”
Režisors un uzņēmuma “Runas skola” dibinātājs Viesturs Meikšāns

“Autora spēja aptvert plašas tēmas, tās loģiski strukturēt un reizē uzturēt aktīvu dialogu ar grāmatas lasītāju ir apbrīnas vērta. Autors piedāvā aktuālu izzinoša un praktiska satura rokasgrāmatu, kurā ietverts nozīmīgs zināšanu un pieredzes kopums ceļā uz publiskās runas kultūras patstāvīgu apgūšanu.”
Zīmolvedības un komunikācijas eksperte Lolita Ozoliņa

Indars Kraģis — izglītības vadības maģistrs un vairāku grāmatu autors, kurš ar panākumiem specializējies publiskās runas, prezentāciju vadības un saskarsmes jautājumos. Autors sadarbojies ar dažāda līmeņa uzņēmumiem un izglītības iestādēm visā Latvijā un kā lektors vadījis daudzas meistarklases, prezentāciju vadībā apmācot arī augsta līmeņa speciālistus.

  • Autors: Indars Kraģis
  • Ražotājs: Liegra
  • Valoda: Latviešu
  • ISBN kods: 9789934572845
  • Vāku tips: Cietie vāki
  • Izdošanas gads:2021
  • Lpp.:263

Prece pieejama noliktavā!

Prece ir mūsu noliktavā un pieejama Jūsu pasūtījumam.

Dalies sociālajos tīklos:

Līdzīgas preces Līdzīgas preces

Ieskaties, varbūt noder
LEAN Organizēta darbavieta:6S Praktiskie padomi
Inga Skalberga, Henrijs Kaļķis, Ženija Roja

LEAN Organizēta darbavieta:6S Praktiskie padomi

€37.00
10 noteikumi veiksmīgām valstīm
Rucīrs Šarma

10 noteikumi veiksmīgām valstīm

€21.95

Kāds nesen iegādājās Kāds nesen iegādājās

Šīs preces ir pamanījuši citi e-veikala apmeklētāji

Neatradi to, ko meklēji? Palīdzēsim!

Sazināties