Reģistrējies un saņem 10% atlaidi!
Papīra klavieres

Papīra klavieres

€15.50

Ilustrētajā romānā, kas vieglā un nepiespiestā veidā runā par nopietnām lietām, 16 gadus vecā Maija savas jūtas izsaka vārdos un attēlos. Viņa ieraksta savu dzīvi dienasgrāmatā, kas vienlaikus ir arī skiču burtnīca. Maija vēl mācās skolā, bet arī strādā sulu veikalā un bieži rūpējas par divām jaunākajām māsām, lai vientuļā māte varētu atpūsties. Katrai māsai ir cits tētis. Maijas āriene un uzvedība neatbilst ierastajām ārējā skaistuma normām, bet viņa veiksmīgi saceļas pret aizspriedumiem, saņem atbalstu no draugiem un nostiprina pārliecību par sevi un savām tiesībām uz personisku laimi.

  • Autors: Elizabete Šteinkelnere
  • Ražotājs: Liels un mazs
  • Valoda: Latviešu
  • ISBN kods: 9789934633034
  • Vāku tips: Cietie vāki
  • Izdošanas gads:2023

Prece pieejama noliktavā!

Prece ir mūsu noliktavā un pieejama Jūsu pasūtījumam.

Photo

Reģistrējies un saņem 10% atlaidi!

Photo

Atlaide pilnas cenas precēm. Atlaides nesummējas!

Photo

Pasūtījumu apstrāde notiek darba dienās no plkst. 10:00 līdz 18:00.

Photo

Bezmaksas piegāde uz OMNIVA pakomātiem Latvijā pasūtījumiem no €35.00.

Photo

Bezmaksas piegāde jebkurā GLOBUSS grāmatnīcā 1-5 darba dienu laikā.

Photo

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā raksti uz eveikals@eglobuss.lv vai zvani +37125615675.

Dalies sociālajos tīklos:

Produkta apraksts

Ap šo grāmatu zināmu ažiotāžu sacēla fakts, ka tā tika nominēta arī Katoļu bērnu un jauniešu literatūras balvai, taču žūrija to noraidīja kā neatbilstošu šīs balvas kritērijiem. Tad 222 vāciski rakstoši autori vēstulē vērsās pie žūrijas ar iebildumiem pret šo lēmumu. Diskusijas rezultātā balvas statūtos formulētie nosacījumi tika mainīti, atbrīvojot žūrijas profesionālo vērtējumu no pakļaušanās bīskapu viedoklim.

Austriešu rakstniece Elizabete Šteinkellnere (1981) Vīnē studējusi vispirms sociālo pedagoģiju, tad kultūras un sociālo antropoloģiju, taču nu jau ilgāku laiku nodevusies rakstniecībai. Viņa ir vairāk nekā 10 bērnu un pusaudžu grāmatu autore, 2016. gadā saņēmusi Austrijas nacionālo balvu (Outstanding Artist Award) bērnu un un jauniešu literatūrā, 2020. gadā Vīnes bērnu un jauniešu literatūras balvu, bet viņas “Papīra klavieres” 2021. gadā tika nominētas Vācijas bērnu literatūras balvai (Deutscher Jugendliteraturpreis). 

Ilustratore Anna Guzella (1987) studējusi vizuālo komunikāciju Berlīnes mākslas skolā (KHB), Potsdamas Lietišķo zinātņu universitātē (Fachhochschule Potsdam) un Villema de Koninga akadēmijā Roterdamā. Viņas zīmējumi ir ekspresīvi, dzimuši no cilvēku un mākoņu novērošanas, to tapšanā vienlīdz iesaistītas rokas, acis, sirds un vēlme izjust attīstības procesu. 

Tulkotāja Signe Viška (1997) Latvijas Universitātē studējusi vācu literatūru un valodniecību, semestri pavadot arī Vācijā. Latviešu valodā viņas tulkojumā iznākušas vairākas vācu rakstnieka, dziesminieka un satīriķa Marka Uves Klinga grāmatas bērniem. 2021.gadā Signe Viška debitēja bērnu literatūrā ar Elīnas Brasliņas ilustrēto bilžu grāmatu “Kate, kas gribēja kļūt par vectēvu”, kura tulkota deviņās valodās.

Grāmatas izdošanu līdzfinansē Eiropas Savienības programma “Radošā Eiropa” un Valsts kultūrkapitāla fonds.

Līdzīgas preces Līdzīgas preces

Ieskaties, varbūt noder
Dižozolu meža rūķi
Henita Kupjanska

Dižozolu meža rūķi

€11.95
Rūķīša Nedarbiņa piedzīvojumi
Viktors Jakobsons

Rūķīša Nedarbiņa piedzīvojumi

€10.95

Kāds nesen iegādājās Kāds nesen iegādājās

Šīs preces ir pamanījuši citi e-veikala apmeklētāji
Beste Freunde A1/1 Kursbuch

Beste Freunde A1/1 Kursbuch

€8.80
Dabei! A2.1 Arbeitsbuch

Dabei! A2.1 Arbeitsbuch

€8.99
Dzīve uz mūsu planētas
Deivids Atenboro

Dzīve uz mūsu planētas

€16.95 €6.95

Neatradi to, ko meklēji? Palīdzēsim!

Sazināties