Reģistrējies un saņem 10% atlaidi!

Extreme Ownership : How U.S. Navy Seals Lead and Win

€35.90

Atjaunināts izdevniecības populārākās bestselleru līderības grāmatas izdevums, kurā vētra pārņēma Ameriku un pasauli, divi ASV Jūras spēku SEAL virsnieki, kuri vadīja visspilgtāk Irākas kara īpašo operāciju vienību, demonstrē, kā piemērot spēcīgus vadības principus no kaujas lauka uzņēmējdarbībā un dzīvē . Tagad ar fragmentu no autoru jaunās grāmatas “LĪDERĪBAS DIKHOTOMIJA”.

Combat, visintensīvākā un dinamiskākā vide, kādu vien ir iespējams iedomāties, pasniedz visgrūtākās vadības nodarbības ar visu iespējamo. Jocko Willink un Leif Babin uzzināja šo realitāti no vardarbīgākā un bīstamākā Irākas kaujas lauka. Kā SEAL trīs komandas darba vienības Bruiser vadītājiem viņu misija, pēc daudzu domām, bija neiespējama: palīdzēt ASV spēkiem nodrošināt Ramadi-vardarbīgu, nemiernieku kontrolētu pilsētu, kas tiek uzskatīta par "visu zaudēto". Aizraujoši, no pirmavotiem stāstot par varonību, traģiskiem zaudējumiem un grūti izcīnītām uzvarām, viņi uzzināja, ka vadība visos līmeņos ir vissvarīgākais faktors, vai komandai izdodas vai ne.

Villinks un Babins atgriezās mājās no izvietošanas un uzsāka SEAL vadības apmācību, lai nodotu savas skarbās mācības, kas gūtas cīņā, lai palīdzētu veidot SEAL līderu nākamo paaudzi. Pēc aiziešanas no SEAL komandām viņi uzsāka uzņēmumu Echelon Front, lai mācītu tos pašus vadības principus uzņēmumu, uzņēmumu un organizāciju vadītājiem visā civilajā sektorā. Kopš tā laika viņi ir apmācījuši neskaitāmus vadītājus un sadarbojušies ar simtiem uzņēmumu gandrīz visās nozarēs visā ASV un starptautiskā mērogā, mācot viņiem, kā veidot savas augstas veiktspējas komandas un visefektīvāk vadīt šīs komandas dominēt kaujas laukos.

Kopš izlaišanas 2015. gada oktobrī Extreme Ownership ir radījis revolūciju līderības attīstībā un izvirzījis jaunu standartu literatūrai par šo tēmu. Obligātā lasāmviela daudzām visveiksmīgākajām organizācijām, tā ir kļuvusi par neatņemamu sastāvdaļu oficiālajās vadības apmācības programmās daudziem biznesa komandām, militārajām vienībām un pirmās palīdzības sniedzējiem. Detalizējot domāšanas veidu un principus, kas ļauj SEAL vienībām veikt visgrūtākos kaujas uzdevumus, Extreme Ownership parāda, kā tos piemērot jebkurai komandai vai organizācijai jebkurā vadības vidē. Pārliecinošs stāstījums ar spēcīgu pamācību un tiešu pielietojumu - Extreme Ownership izaicina vadītājus visur sasniegt savu galīgo mērķi: vadīt un uzvarēt.

  • Autors: Jocko Willink
  • Ražotājs: St Martin's Press
  • Valoda: Angļu valoda
  • ISBN kods: 9781250183866
  • Vāku tips: Cietie vāki
  • Izdošanas gads:2017
  • Lpp.:384

Prece pieejama noliktavā!

Prece ir mūsu noliktavā un pieejama Jūsu pasūtījumam.

Photo

Reģistrējies un saņem 10% atlaidi!

Photo

Atlaide pilnas cenas precēm. Atlaides nesummējas!

Photo

Pasūtījumu apstrāde notiek darba dienās no plkst. 10:00 līdz 18:00.

Photo

Bezmaksas piegāde uz OMNIVA pakomātiem Latvijā pasūtījumiem no €35.00.

Photo

Bezmaksas piegāde jebkurā GLOBUSS grāmatnīcā 1-5 darba dienu laikā, kad pasūtījums būs gatavs saņemšanai, saņemsi e-pastu un/ vai SMS.

Photo

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā raksti uz eveikals@eglobuss.lv vai zvani +37125615675.

Dalies sociālajos tīklos:

Līdzīgas preces Līdzīgas preces

Ieskaties, varbūt noder

Kāds nesen iegādājās Kāds nesen iegādājās

Šīs preces ir pamanījuši citi e-veikala apmeklētāji

Neatradi to, ko meklēji? Palīdzēsim!

Sazināties