Reģistrējies un saņem 10% atlaidi!
No vēdera uz sirdi

No vēdera uz sirdi

€36.00

"Grāmata “No vēdera uz sirdi” ir ne tikai labi uzrakstīta un viegli uztverama, bet piedāvā arī praktisku plānu sirds slimību profilaksei un veselības atgūšanai, kas ietver atgriešanos pie tradicionāliem pārtikas produktiem un izvairīšanos no vides piesārņojuma un ikdienā lietotās sadzīves ķīmijas. Grāmatas recepšu sadaļa ir fantastiska! “No vēdera uz sirdi” jāizlasa ikvienam, kuru interesē uzturs un veselība."
Sallija Falona (Sally Falon), The Weston A. Price Foundation prezidente, grāmatas “Nourishing Traditions” autore

  • Autors: Dr. Nataša kempbela - Makbraida
  • Ražotājs: Autorizdevums
  • Valoda: Latviešu
  • ISBN kods: 9789934380495
  • Vāku tips: Mīkstie vāki
  • Izdošanas gads:2024
  • Lpp.:212

Prece pieejama noliktavā!

Prece ir mūsu noliktavā un pieejama Jūsu pasūtījumam.

Photo

Reģistrējies un saņem 10% atlaidi!

Photo

Atlaide pilnas cenas precēm. Atlaides nesummējas!

Photo

Pasūtījumu apstrāde notiek darba dienās no plkst. 10:00 līdz 18:00.

Photo

Bezmaksas piegāde uz OMNIVA pakomātiem Latvijā pasūtījumiem no €35.00.

Photo

Bezmaksas piegāde jebkurā GLOBUSS grāmatnīcā 1-5 darba dienu laikā, kad pasūtījums būs gatavs saņemšanai, saņemsi e-pastu un/ vai SMS.

Photo

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā raksti uz eveikals@eglobuss.lv vai zvani +37125615675.

Dalies sociālajos tīklos:

Produkta apraksts

1984. gadā Dr. Kempbela-Makbraida ar izcilību beidza Baškīrijas Valsts medicīnas universitāti Krievijā, iegūstot ārsta kvalifikāciju. Nākamo gadu laikā viņa studijas turpināja Maskavas Medicīnas institūtā un ieguva maģistra grādu neiroloģijā. Kad Dr. Kempbela-Makbraida piecus gadus bija praktizējusi kā neiroloģe un trīs gadus kā neiroķirurģe, viņa izveidoja ģimeni un pārcēlās uz Apvienoto Karalisti, kur Šefīldas Universitātē pabeidza maģistrantūras studijas uzturzinātnē.

2000. gadā Dr. Kempbela-Makbraida atsāka praktizēt kā ārste un vadīja Kembridžas Uztura klīniku (The Cambridge Nutrition Clinic). Viņa specializējusies uztura terapijā un ir kļuvusi par vienu no vadošajiem ekspertiem pasaulē, palīdzot bērniem un pieaugušajiem ar mācīšanās grūtībām un citiem mentālās veselības traucējumiem, kā arī bērniem un pieaugušajiem ar gremošanas un imūnsistēmas traucējumiem.

2004. gadā Dr. Kempbela-Makbraida publicēja grāmatu “Gut and Psychology Syndrome. Natural Treatment for Autism, ADHD, Dyslexia, Dyspraxia, Depression and Schizophrenia” (“Gremošanas trakta un psiholoģiskotraucējumu sindroms. Zarnu veselības un smadzeņu darbības savstarpējā saikne”), kurā viņa apraksta saistību starp pacienta fizisko stāvokli un smadzeņu darbību. Grāmata iepazīstina ar GAPS uztura programmu, kurai ir lieliski rezultāti tādu pacientu ārstēšanā, kuriem ir mācīšanās traucējumi un citas mentālās veselības problēmas.

Savā klīnikā Dr. Kempbela-Makbraida ir strādājusi ar daudziem pacientiem, kuriem ir sirds slimības, augsts asinsspiediens, aritmija un kuri saskaras ar insulta sekām un citām aterosklerozes komplikācijām. Ārstes pārliecība par acīmredzamo sajukumu uztura un sirds slimību jomā mudināja viņu sākt pamatīgu šī jautājuma izpēti. Pētījuma rezultāti apkopoti jaunajā grāmatā “No vēdera uz sirdi” (“Put Your Heart in Your Mouth”).

Līdzīgas preces Līdzīgas preces

Ieskaties, varbūt noder
Pašizdziedināšanās kods
Prof. Dr. med. Tobiass Ešs

Pašizdziedināšanās kods

€22.95
Imūnsistēma
Filips Detmers

Imūnsistēma

€32.00
Ķermenis. Rokasgrāmata iemītniekam
Bils Braisons

Ķermenis. Rokasgrāmata iemītniekam

€25.00
Psihohigiēna un fitoterapija. 100 augu nerviem
Guntis Kalnietis

Psihohigiēna un fitoterapija. 100 augu nerviem

€16.95

Kāds nesen iegādājās Kāds nesen iegādājās

Šīs preces ir pamanījuši citi e-veikala apmeklētāji
Jaukumiņš
Inga Gaile

Jaukumiņš

€11.95
Vēlēšanās. Disney

Vēlēšanās. Disney

€10.95
Donalds Daks. Komiksu albums

Donalds Daks. Komiksu albums

€5.95

Neatradi to, ko meklēji? Palīdzēsim!

Sazināties