Esiet sveicināti jaunajā GLOBUSS e-veikalā!
Total Power : 19
Total Power : 19

Total Power : 19

€6.67 €5.00

In the latest compulsive thriller in the New York Times bestselling Mitch Rapp series, when terrorists take out the entire US power grid, it's a race against the clock to prevent chaos.

'Suspenseful, strikingly original' Publishers Weekly'Proves once again that the Mitch Rapp series is "the best in the world when it comes to special ops"' Booklist

Captured by Mitch Rapp, ISIS's top technology expert reveals that he was about to meet a man who could bring down America's power grid. When the CIA trap to eliminate this man fails, ISIS operatives help the cyber terrorist do what he said he would - plunge the country into darkness. With no concept of how this unprecedented act was accomplished, the task of getting the power back on could take months, or even years. Computers and phone networks are down, petrol pumps are inoperable, even water systems and food supplies are struggling.

With resources suddenly gone and America on the brink of collapse, Rapp and his team embark on a mission to find the only people who can repair the damage - the ones who caused it. But this is unlike anything he's experienced before and time is running out . . .

Can Rapp get the lights back on before it's too late?

-------------------------------------------------------------------

Jaunākajā trillerī no New York Times bestsellera Miča Rapa sērijā, kad teroristi ieņem visu ASV elektrotīklu, tā ir sacensība ar laiku, lai novērstu haosu.

“Spriedzes pilns, pārsteidzoši oriģināls” Publishers Weekly
"Vēlreiz pierāda, ka Miča Rapa sērija ir "labākā pasaulē, kad runa ir par īpašajām operācijām"' ''Booklist''

ISIS vadošais tehnoloģiju eksperts Miča Rapa gūstā atklāj, ka grasījās satikt cilvēku, kurš varētu izjaukt Amerikas elektrotīklu. Kad CIP plānotās lamatas neizdodas, ISIS darbinieki palīdz kiberteroristam izdarīt to, ko viņš bija solījis, — iegremdēt valsti tumsā. Ja nav priekšstata par to, kā šī bezprecedenta darbība tika paveikta, elektroenerģijas atjaunošana var ilgt mēnešus vai pat gadus. Datori un tālruņu tīkli nedarbojas, benzīna sūkņi nedarbojas, pat ūdensapgādes sistēmas un pārtikas piegādes irapgrūtinātas.

Tā kā resursi pēkšņi ir beigušies un Amerika atrodas uz sabrukuma sliekšņa, Raps un viņa komanda uzsāk misiju, lai atrastu vienīgos cilvēkus, kas var labot bojājumus — tos, kas tos izraisījuši. Bet tas atšķiras no tā, ko viņš ir pieredzējis iepriekš, un laiks iet uz beigām. . .

Vai Mičs Reps spēs atkal ieslēgt gaismas, pirms nav par vēlu?

  • Autors: Vince Flynn, Kyle Mills
  • Ražotājs: Simon & Schuster Ltd
  • Valoda: Angļu valoda
  • ISBN kods: 9781471170775
  • Vāku tips: Mīkstie vāki
  • Izdošanas gads:2020
  • Lpp.:384

Prece pieejama noliktavā!

Prece ir mūsu noliktavā un pieejama Jūsu pasūtījumam.

Dalies sociālajos tīklos:

Līdzīgas preces Līdzīgas preces

Ieskaties, varbūt noder
Space Band
Tom Fletcher

Space Band

€11.50
The Atlas Paradox
Olivie Blake

The Atlas Paradox

€15.90
The Lost Chronicle : 2004-2009
Polarbear

The Lost Chronicle : 2004-2009

€14.90

Kāds nesen iegādājās Kāds nesen iegādājās

Šīs preces ir pamanījuši citi e-veikala apmeklētāji

Neatradi to, ko meklēji? Palīdzēsim!

Sazināties